Najnowsze treści autorstwa Przekocur

  1. Przekocur

    Dyskusja

    Dokładnie tak nolif-y ;] Tylko Popkowi kurwie z nudów odpierdala podobnie jak w sr-AKA . Ruchają nie patrząc na to, co i kogo + lepiej nieświadomych <lol><hahaha><shrug> Psie maniery Ha TFU!
  2. Przekocur

    Dyskusja

    Czemu ostatnia ? Co kończycie sie :]? bo czasu niepełnosprawnym nie powinno do końca życia zabraknąć ;p na wasze ukochane gry ;] a Paweł olał was i te gre i też żałuje ze zamiast mu pomoc to przymuliłem i dopuściłem do kasacji konta co dobiło gwoździa do plemion,bo skoro ja nie pomogłem to nikt...
  3. Przekocur

    Dyskusja

    To cała twoja twórczość :D sykowski? żałosne na te koronę dupami kolegów z rady nasadzasz?<luzik><hahaha><lol> bo Pawlo osobiście na takie Panny nie zerka nawet ,bo jego Faworytkami były,są i będą Czarnookie kobiety z takim samym kolorem włosów a pamiętam jego byłe to żałował byś ze łoniakiem...
  4. Przekocur

    Dyskusja

    Ty byku mówiłem ci ze w gajerku wyglądasz jak człowiek xD nawet łysy haha <szampan> jak szkołę kończyliśmy czasy mi sie przypomniały ale graniaki pamiętam czarne ;] prawie fotoshop celny ,no i krawaty to nie bardzo albo na chwile hehe
  5. Przekocur

    Dyskusja

    Ja nie ;] Cenie sobie jego zdanie czy jakikolwiek uwagi dotyczące naszych zainteresowań ;] A ty ze swoimi 4 literami rób co chcesz i niczego sobie nie żałuj. Nie rozumiesz żadnego Człowieka bo dla cb liczysz sie tylko ty ;p a hejtem wiejesz co sie odezwiesz tylko z potrzeby czy przymusu? a no...
  6. Przekocur

    Dyskusja

    co ty za format robisz XD hahaha
  7. Przekocur

    Dyskusja

    My jesteśmy kowalami własnych losów a z życia czerpiemy garściami ;p Głownie na cudzych patentach...i jeżeli wam Paweł przeszkadzał to chuj z wami bo chuja taka ekipa warta skoro nie docenili go a nawet wrobili w takie gówno ;] Ale no nic. JEBAĆ sr-AKA! A pamiętam czasy jak was chwalił...
  8. Przekocur

    Dyskusja

    No to widzisz :p Za wczasów już powody na siłową za to że go nie ma nawet <glaszcze> ]:-><nonono>, byś stworzył bo radni z wisielcami i komendami mogą robić co chcą ? To chyba tylko wasi xD ale AŁA ten ból dupy !!!<tanczy> aż czuć od ciebie. Zero - tyle w was odpowiedzialności bo o innych...
  9. Przekocur

    Dyskusja

    NIE ZROZUMIESZ nigdy działania gadu gadu tak jak i opcji proszenia kogoś o wsparcie ;] Ale na A8 jak Paweł z multi swoim, dopisywał do rozmowy sie z nami to pisaliście to samo. Nie mogł sie przyznać do Mojego konta... Świrować to My a nie Nas Olał was i taki znajomych,a ja się nawet nie dziwie...
  10. Przekocur

    Dyskusja

    Nie potrzeba Pawła wyzywać ;D czy ty nawołujesz może? Jak ranny Raptor ;D haha na jego atencje nie zasługujecie ,doskonale wiemy dlaczego. A ty to żeby zrozumieć popytaj przytakiwaczy. Nie będę sie zniżał do tej topki nawet. Zrozumiesz to ze twój mózg nawet Zwoju nie ma? <cisza><luzik> Bo...
  11. Przekocur

    Dyskusja

    Nie przejmuj się człowieku bo tłumaczą to się winni jedynie ;) A twoje Hejterki ;] że tak celnie stwierdzę. to podkręcają śrubkę i rozmowy sami sobie z tych multi (w tym i ty aduś) ? ale po co ? <lol><hahaha>
  12. Przekocur

    Dyskusja

    niestety nie bedzie go wiecej ;/ Marnował. W sensie czasu, bo tez nalegałem. Zbrzydli mu gracze,ale ja moze bede to to samo hee ;]
  13. Przekocur

    Dyskusja

    I gdzie wy rozumy pozjadaliście ? Skoro prawa regulaminu wypowiadania sie łamiecie na każdym kroku i to każdy jeden plebs łamie je bez karnie i to nie dziwi nikogo to ,że administracja ma w dupie wszystkich po za tymi odklejeńcami którzy nadal Mają nadzieje ze ja i pawlo to ta sama osoba, a i...
  14. Przekocur

    Dyskusja

    Nie znudziło wam sie to manipulowanie z Plemion porobionych pod Liderów wrogów ,tylko po to by wszystkich z po za układów mozna było legalnie z komendami Wypierdalac,a każdego jednego z takiego plemienia... porobiliście kurwy wrogów pod siebie i to muktikonta aby wszystkich wystawiać i to ma być...
  15. Przekocur

    Kto wygra?

    i na moje standardy to zawsze łacha ciśnie przynajmniej 80 osób a nie 10 ;P ja jestem przegrywem? no i dobra a ty gimbusem i tyle XD ale na pewno pograć ze mną zdążycie jeszcze wszyscy
Do góry