Najnowsze treści autorstwa Prosze Ciebie

  1. Prosze Ciebie

    Światy 82 i 83 - dyskusja

    Ja tez zagram sobie dla zabawy :) Mam troche wolnego i goraczke takze nic tylko grac :) Zycze wszystkim udanej zabawy i jesli ktos mnie pamieta to zapraszam na PW :)
  2. Prosze Ciebie

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Dobre :) Jak ktos chce wioske na K65 pod przejecie niech pisze :) Wbilem ale nie gram :)
  3. Prosze Ciebie

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Top1 ma 44 pkt :)
  4. Prosze Ciebie

    Światy 64 i 65 - dyskusja

    Tak sobie poczytalem o tych flagach i uwazam ze totalna bzdura jest kumulowanie ich na konto a nie swiat. Bedzie promowac to gre po kolei na kazdym swiecie z flagami. Ktos nie zagra na 64 i na pozniejszym swiecie z flagami ma "plecy" do tych ktorzy grali tam nawet glupi tydzien i zlapali jakies...
  5. Prosze Ciebie

    Świat 59 - dyskusja

    Bylo ponad 35000 graczy a teraz jest 23000 :P
  6. Prosze Ciebie

    Świat 55 - dyskusja

    A moze i ja sobie wystartuje dla sportu :rolleyes: Ale tak wlasnie bez ekipy, chociaz nie wiem jak z czasem :) Powodzenia zycze Tobie FZ i Smykom ;) Oby nie bylo jak na Specku numer 6 gdzie tez sie nie popisalem :P
  7. Prosze Ciebie

    Świat 54 - dyskusja

    Mialem nie grac ale swiat wydaje sie byc bardzo interesujacy przez te ustawienia :) Moze zawitam :rolleyes: Tylko lepiej jakby ktos znajomy startowal i jakies plemie fajniejsze zalozyl :)
  8. Prosze Ciebie

    Odznaczenie - no life

    Jako iz jest to moj autorski pomysl jestem na tak (dzieki ze zrobiles za mnie temat bo ja nie umiem) ;) Mysle ze to da do myslenia i opowie nieco o graczach :)
  9. Prosze Ciebie

    Special 6 - dyskusja

    Takze pewnie startuje, ekipa pewnie bedzie sklejona z Sarthem :)
  10. Prosze Ciebie

    Świat 45 - dyskusja przedstartowa

    Haha :) Taki intrygujacy post "na temat" jak: "powinno byc 2" :) Dobre :) Byc moze spotkamy sie na 45 bo mam zamiar wystartowac... Zawsze lubie sobie zaczac na nowym ale nie dlatego ze nigdy mi nie wychodzi ale lubie grac sobie jedna wioska :) Zabawa jest przednia :) Przyznam sie ze nigdy nie...
  11. Prosze Ciebie

    Świat 45 - dyskusja przedstartowa

    Predkosc spoko bo wakacje sa i nie trzeba bedzie lamic caly dzien na kompie i mozna pograc w kosza :D Co do wyboru kierunku. Szkoda ze nie ma ale okej, mi to nie przeszkadza :) Noc moim zdaniem (a wlasciwie tego bym chcial :)) moglabybyc do 8 bo spanie rzecz swieta :) Barbarzynskie moga byc...
  12. Prosze Ciebie

    Liga SDS - dyskusja

    Mam jeszcze jedno pytanie, nie widzialem go tutaj wiec zadam :) Z tego co tutaj wyczytalem gracz moze wziac udzial w jednej badz dwoch rozgrywkach? Czy jezeli nie wzial udzialu w pierwszej nie moze juz zapisac sie do turnieju?
  13. Prosze Ciebie

    Oceń osobę nad sobą

    Zwykle zdanie :) Jest ponad polowa pkt ;)
  14. Prosze Ciebie

    Oceń osobę nad sobą

    Rozsiewca Nick 4/5 Avatar 4/5 Podpis 3/5 :)
  15. Prosze Ciebie

    Oceń osobę nad sobą

    emika.00 Nick - 2/5 Avatar - 2/5 Podpis - 3/5 :P
Do góry