Najnowsze treści autorstwa Prokurator mamusiek

  1. Prokurator mamusiek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Cześć wszystkim P leje, czy jest lane?
  2. Prokurator mamusiek

    "Ambitniejsze" światy bez farmienia

    W łeb się walnij. Jak ktoś wystartuje na świecie z farmieniem i nie będzie farmił to będzie tak daleko w tyle, że zanim postawi pałac ludzie będą posiadać po 3-4 wioski. Nie wiem jak trafiłem do tego tematu, ale jak zobaczyłem sposób twojej argumentacji to złapałem się za głowę...
  3. Prokurator mamusiek

    Światy w stylu retro, czyli coś dla seniorów gry.

    Przecież ten "skrypt" znacząco ułatwia grę xd Gdyby nie on to trzeba by się znów męczyć otwierając 4 karty :d Jest to bez sensu. A wysyłanie karety nie ma nic do skilla gracza ;d
  4. Prokurator mamusiek

    ś75, 91, 105, 113, 115, 121 - Prokurator mamusiek (PLN. P!)

    ś75, 91, 105, 113, 115, 121 - Prokurator mamusiek (PLN. P!)
  5. Prokurator mamusiek

    Światy wychodzące poza rutynę

    Algorytm jest logicznie niemożliwy, jeżeli źle się na to patrzy :d Przecież można zaprosić do lokalizacji jedną wioskę, a dwie pozostałe wygenerować w pobliżu i problem rozwiązany.
  6. Prokurator mamusiek

    Światy w stylu retro, czyli coś dla seniorów gry.

    Średnio co 2 miesiące wychodzą takie światy :) I ludzie już mają dość tak nudnych ustawień, bo gra nie serwuje niczego nowego dla graczy preferujących światy bez giełdy
  7. Prokurator mamusiek

    Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Tak, na s113. I jako pierwszy w P straciłeś wioskę.
  8. Prokurator mamusiek

    Światy wychodzące poza rutynę

    Pan sobie nie zdaje sprawy, że większość takich zgłoszeń jest pisanych przez pajaców co potrafią powiedzieć tylko "kiedyś to były plemiona". Gracze nie chcą "starych dobrych" ustawień światów, bo są one nudne jak flaki z olejem i niezmienne od paru dobrych lat. Wszystkim tęskni się za wielkimi...
  9. Prokurator mamusiek

    Światy wychodzące poza rutynę

    Z tego co zauważyłem to za innymi światami jest aż 99% ankietowanych (65 osób). A to trochę więcej niż czterech graczy. Jak dla mnie te liczby rzutują nieco na opinię szerszego grona. Szczególnie po tym jak rozesłałem link do głosowania i nikogo nie zachęcałem do kliknięcia na "tak". Jak dla...
  10. Prokurator mamusiek

    Światy wychodzące poza rutynę

    Może i kiedyś było więcej graczy, ale poziom gry był tak niski, że wchodząc raz dziennie wbijałem 150k punktów nie mając plemienia. Jedynie tęsknię za wielkością światów. Jakiś czas temu wystartował s121 bez milisekund. Wielu graczy pierwszy raz spotkało taki świat i jest on bardzo ciekawy...
  11. Prokurator mamusiek

    Światy wychodzące poza rutynę

    A co z przyszłymi światami? :d Odważycie się wyprowadzić świat odbiegający od rutyny, którą większość graczy rzyga? ;d Chcemy większych światów i jest na to kilka rozwiązań jak chociażby więcej barbarek lub więcej wiosek na start. To tylko ustawienia świata, a nie aktualizacja całej gry :d
  12. Prokurator mamusiek

    Światy 131 i 132 - dyskusja przedstartowa

    Jakbyśmy odpowiadali na każde takie zawołanie to musielibyśmy grać dosłownie na każdym świecie xd Obecnie korzystamy z uroków świata 121, gdzie przez pół roku przygotowywaliśmy front w oparciu o równy podział wiosek z innym plemieniem. Wojna wybuchła dosłownie kilka dni temu, więc nie licz że...
  13. Prokurator mamusiek

    Wykorzystywanie swoich ppków na zastępstwach

    Przepraszam, że dopytam, ale ile trzeba czekać aż te łajzy z supportu aktywują??? Czekamy już tydzień. Kiedyś czekałem 5 dni i jak im przypomniałem to po godzinie czasu dostałem informację, że przez przypomnienie zgłoszenie trafiło na koniec kolejki xd Więc to nie jest jednorazowa sytuacja Może...
  14. Prokurator mamusiek

    Światy wychodzące poza rutynę

    Nawet ciekawa opcja. Losowa pojemność zagrody to coś bardzo odważnego i nowego. Jednocześnie coś mi mówi, że lepiej wyglądałaby mniejsza rozbieżność, np. 24k-25k. Lub 24k-27k, z taką regularnością, że szansa na wyższą pojemność jest stopniowo coraz niższa. Wszystko zależy od kreatywności...
  15. Prokurator mamusiek

    Światy wychodzące poza rutynę

    Szkoda, że pomysł jest nierealny poprzez Wasze wewnętrzne reguły, ponieważ przez to cierpią gracze. Od wielu lat plemiona idą w dobrą stronę z aktualizacji na aktualizację. Niestety, wszystko jest niszczone przez ustawienia światów, które nie dają tej grze tego czego trzeba (chociażby limit...
Do góry