Najnowsze treści autorstwa Prokurator mamusiek

1. Prokurator mamusiek

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Płaczesz, bo nasza strona ma lepszych graczy? Odkąd świat jest podzielony mniejwięcej na pół to wasza strona ma przewagę wiosek, a i tak dostaje lanie. Próbujesz teraz wmówić, że cała dyplomacja potoczyła się tak z powodu strachu przed smuteczkiem. Tok myślenia odpowiedni do poziomu gry jaki...
  2. Prokurator mamusiek

Serio myślisz, ze ktokolwiek uwierzył, że ten liść potrafi grać? Nikt tu specjalnie pod smutka nie ustawiał, ani polityki, ani nie stosował zagrywek w obawie przed nim. Wszystko co się wydarzyło było normalnym zbiegiem okoliczności. Jedyne co robimy ze względu na smutka to śmiejemy się z niego...
  3. Prokurator mamusiek

A to w takim razie nie wykluczam opcji, że monitor zapluł do tego stopnia, że nadal go szoruje. Może zgaszę go w wiadomości grupowej do jego plemienia. Będzie wesoło. Żyłka strzeli mu nawet w kosie spalinowej. Czy istnieje możliwość zobaczenia tejże wiadomości? Ja mu chętnie poprawię. Akurat...
  4. Prokurator mamusiek

Już dajcie spokój smuteczkowi... Jedną rzecz zrobił na miarę honoru. Należy to uwzględnić. Dawno dawno temu, kiedy nie było prądu ludzie popularnym poglądem było, że używanie łuczników na polu bitwy to tchórzostwo. Krótka piłka, czy smuteczek korzysta z łuczników? No właśnie
  5. Prokurator mamusiek

Gaszenie smuteczka ciąg dalszy... Tak na prawdę tego jest tak dużo, że postanowiłem podzielić to sobie na kategorie. Dzisiaj pod lupę biorę temat darm. Myślałem, żeby założyć osobny temat i tam wrzucać całą obłudę tego peta. Jak będę miał wenę to oczywiście to zrobię. Definicja darmy wg...
  6. Prokurator mamusiek

Utrzymywaliśmy sojusz w tajemnicy, ponieważ tak chcieliśmy. Nic szczególnego. Nikt nie ma obowiązku tłumaczyć się ze swojej dyplomacji. Na s105, PLN i P! nawet robiło ustawki na FO, kłócąc się wzajemnie, a w rzeczywistości mieli ścisły sojusz. Podaję Ci to jako przykład, ponieważ patrząc na...
  7. Prokurator mamusiek

Wydaje mi się, że "kosa" ze strony APK nie została jeszcze stosownie wyjaśniona na FO. Niezbyt się lubię z tym plemieniem, ale postaram się zdjąć okulary subiektywności. A robię to dlatego, bo kilka osób zarzuca tutaj APKom nieczystą zagrywkę. Otóż, APK łączył z GSO pakt o nieagresji. Natomiast...
  8. Prokurator mamusiek

@Smuteczek. Martwię się o ciebie. Wszyscy wycierają sobie tobą gęby, wszyscy na ciebie plują, a ty milczysz... Skoro ktoś odgrzewał kotleta to i ja chętnie to zrobię: Gdzie jesteś liściu??? W każdym poście wylewałeś jad na wszystkich dookoła, a jedyne twoje "merytoryczne" wypociny to zwykła...
  9. Prokurator mamusiek

Koniecznie trzeba wytłumaczyć niektórym czym jest okres wypowiedzenia ;) Jest to przede wszystkim dotrzymanie ustaleń takich jak podczas PONa/sojuszu. Jeśli oba plemiona miały ściśle ustaloną granicę to obowiązuje ona także podczas wypowiedzenia. Złamaniem warunków wypowiedzenia byłoby...
  10. Prokurator mamusiek

haha, śmiesznie jest czytać twoje posty zakompleksiony pionku. Ugrasz kiedyś cokolwiek to pogadamy. Teraz szkoda mi czasu na wyjaśnianie drugorzędnym plemionom jak się gra. Dla mnie liczy się tylko walka na froncie, a nie jakieś lewe zagrywki, żeby podnieść własne ego ------- Taką odpowiedź...
  11. Prokurator mamusiek

Ale my nie wyśmiewamy tego z powodu samego faktu sojuszu. Wiem, że myślenie nie jest twoją mocną stroną, ale przypomnij sobie losowy post smuteczka ala zacięta płyta to poznasz powód
  12. Prokurator mamusiek

Skoro post merytoryczny to odpowiem też na podobnym poziomie, Moim zdaniem troszkę inaczej wyglądają relacje wśród znaczących plemion. Nie dzielą się one na przegrywających i wygrywających. Dopóki grają stanowią potencjał. Mogą mieć mniej wiosek, mogą je tracić, ale każdy zdaje sobie sprawę, że...
  13. Prokurator mamusiek

Krytykujesz oddanie władzy innemu plemieniu, a sami oddaliście fronty Miśkom xd Btw, nie uważam że oddaliśmy władzę
  14. Prokurator mamusiek

Sin otoczone sojuszami może przerobić się na deff, albo przenosić swoich graczy na fronty. Mając front długości 5 kratek chyba każdy wyczuje gdzie uderzą offami. Dodatkowo zbratali się z plemieniem, które sami uważali za totalnych noobów. Więc zamiast ich zjadać i pompować swoich graczy będą się...
  15. Prokurator mamusiek

Front widziałem na każdym z 5 światów, które wygrałem, więc trochę kiepski argument :D Tym bardziej, że w 4 z tych światów znalazłem się w top 5 przejętych wiosek od wroga. Szach mat. Więc jeśli dla ciebie miarą merytoryczności postu jest doświadczenie to uwierz mi, że do większości APK, Speed...