Najnowsze treści autorstwa Profesor R

  1. Profesor R

    Dyskusja świata 188

    Nie będę wdawał się w głębszą dyskusję na temat akcji bo od dłuższego czasu nie zaglądam na to forum. Tak, byłem odpowiedzialny za ustawienie obrony. W zasadzie to nawet po analizie ataków dokładnie przewidziałem rejon akcji. Łapcie screena z mojej wiadomości do graczy na 30h przed akcją xD...
  2. Profesor R

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    "Rodowity" grajek Witam z 186 dostał czapę bo wytyczne były żeby klepać deffa, a on klepał same offy. W Witam albo robisz to co co każe Pietrek, albo dostajesz czapę. Nie ma przelewek, są konkrety.
  3. Profesor R

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie ma nawet takiej opcji. W to gówno się nie wchodzi.
  4. Profesor R

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To, aż dziwne, że speed nie grają dla sportu ze wsparciem supportu.
  5. Profesor R

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rozwijaj wioski. Weźmiemy Cię na późniejszym etapie gry. <piwo>
  6. Profesor R

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A witam witam. Ty nie po złej stronie barykady? :D
  7. Profesor R

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jestem na prawdę w ciężkim szoku, że ktoś tutaj się doszukuje teorii spiskowych xD Oni po prostu ślepo wierzyli w to co mówi ich wódz. Ubzdurał sobie, że jest nieomylnym dyktatorem i chciał zdobyć szczyt drogą, którą jeszcze nikt nie przeszedł. ]:-> W między czasie okazało się, że jego grajki...
  8. Profesor R

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja nie wiem po co ta fala hejtu tutaj. Nie można miło sobie pogadać? :D
  9. Profesor R

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Trzon Witam to ARRYNI. Nie słyszałeś? ]:->
  10. Profesor R

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeszcze dla porównania z rankingiem ranking RA. Miejsce wywalczone konkretną walką, a nie na darmach. Nie to żeby APK było jakimś plemieniem z topki, ale solidne ilosci deffa porobili bo tam chyba wymogiem odgórnym był żelazny 500/500 i mur na 15 poziomie xD Offiki też ładne maja tylko zgrania...
  11. Profesor R

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niech sobie SPEEDY grają na swoich botach. Tu piękny przykład na to jak da się uczciwie grać :)
  12. Profesor R

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Wielki IKSDEEE trafił do jakiegoś ciulowego plemienia xD Spoko ziomek z niego, ale wpadł w niewłaściwe towarzystwo.
  13. Profesor R

    Mapki i staty by Stuknięty

    Wydaje mi się, że to ze względu na to, że ostatnia aktualizacja była jeszcze "za życia" BADGE. Kolejną będzie już można zrobić na takiej zasadzie jak mówisz.
  14. Profesor R

    Dyskusja świata 188

    To było jego główne zadanie i warunek powodzenia akcji. <jupi>
Do góry