Najnowsze treści autorstwa Prezes Arsh

  1. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ma inne światy do ogarnięcia xd
  2. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Za słaby w uszach xd
  3. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Czyli przyznajesz że nie byłem kretem ?
  4. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nigdy nie byłem niczyim kretem. Nigdy nie grałem z żadną ekipa. Gracz @Prezes Arsh to stary wyjadacz marmolady grający według starych zasad.
  5. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Szanowny Panie @Jurekn LXXIX dostęp do forum trd do tej pory mam mimo że na 190 mnie już nie ma xd. Macie kreta bliżej niż myślicie. Druga sprawa że Chudes to legenda plemion więc ciężko się nie domyślić że nie będzie korzystał z skryptów. Jeśli ktoś gra w tą grę ciągiem to zna graczy z innych...
  6. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Właśnie przez coś takiego ta gra schodzi na psy. Takie śmieci jak Chudes i Dracon powinny mieć zakaz gry. Druga rzecz nie rozumiem dlaczego support na to pozwala. Szczerze mówiąc nigdy nie korzystałem z skryptów i nawet nie chciałem, (wyjątek fejkomat pierwszy raz na sw190) może to być...
  7. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To tylko pokazuje że trd czy to z kretem czy też bez kreta nie umie w plemiona. Druga opcja jest też taka że nie mają czasu na organizowanie akcji i obrony bo teraz całym plemieniem szukają kolejnego kreta
  8. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Wpadli w samo zachwyt po "wyrzuceniu kreta" i ssą sobie pałkę
  9. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie ma za co :) Jutro jadę na wakacje to dla pewności wysłałem Ci na priv ich komendy na 3 akcje do przodu xd
  10. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Rohany musicie być uważni. Chyba Chudes powrócił po banie ... Zaczął ostro jechać z okolica i odzyskiwać wioski Xd
  11. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @tita5 mam propozycję dla ciebie. Przejdźmy na priv żeby nie spamować i sobie to wyjaśnimy. Co ty na to ?
  12. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @tita5 miło że możemy porozmawiać w końcu :) Źle zinterpretowałem twoje pytanie o nockę bo myślałem że chodzi Ci o nockę przed akcją a nie w trakcie akcji. Screana zrobiony był do pierwszej odpowiedzi dla ciebie ale nie został wyrzucony, nie wiem dlaczego może Eryk zapomniał o tym. panie...
  13. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Żeby nie było to masz screana z wysyłką żebyś nie wmawiał wszystkim że to farmazon
  14. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Akurat urlop mam to stwierdziłem że trochę cię powyzywam :) No proszę cię znowu te bajki ? Na forum na plemion i rady na Mess napisałem więcej zdań od ciebie i jestem tego pewien że gdyby to zliczyć to właśnie tak by było. Co do 0 to fakt było jedno zero na forum i byłeś nim tym dracon :)...
  15. Prezes Arsh

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @tita5 gdzie jesteś ? Piesek ze smyczy ci się chyba zerwał ..
Do góry