Najnowsze treści autorstwa POLdi

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ja tam chce Kmica na KO na kolejny świat do plemienia. Jak akcyjke machnął to wszystkie plemiona w strachu tera.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A to nie jest przypadkiem tak, że aktualnie bany sie posypały w każdym plemieniu? Wy macie, Uwu ma, u nas są, w Asach też jest, w Omercie pewnie też. XD Tak, WarDogs sie do Ciebie przyjebał, ja do Ciebie napisałem na pw, że to komiczne, że nam po graczach piszesz (lub graczu, nie będę osądzał...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Support lepsze staty na banach nabił dzisiaj niż jakiekolwiek plemię na tym świecie na akcjach na ten moment xd
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Na ten moment to akcje obu stron wyglądają jak boks w dużych rękawicach na fame mma (czyli cienko gdyście nie załapali). A co u Królowej Podziemia? Ktoś missclicka zajebał i dostała Kicka przypadkowo przed strata wsi? ;p
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Kiedy nie starczyło hajsu na kampanie na wybory samorządowe a chłop od P.R. grał kiedyś w plemiona XD Zrzucili sie chociaż na pp za reklame?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A mama nie mówiła nigdy w domu, że na zaczepki debili raczej tylko kolejny debil odpowiada a mądry to zlewa? Kogo mamy wchłonąć jak tu nic nie ma XDD Raczej miałem na myśli, że korzystacie na zamieszaniu po rozpadzie Puu bo nie da się takiego pierdolnika z dnia na dzień ogarnąć. Raczej mało...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    To mniej więcej tak jak te typy co przerobią się na babę i wygrywają na zawodach sportowych w podnoszeniu ciężarów itd. a później sie chwalą XD Większość nabita na odbijaniu barb/przejęcia rzutów kontami lub jakiś Jaśków, którym sie front pojawił przez rekrutacje i kosy osobników z Puuu a nigdy...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A u was sie żółtych kropek nie wyrzuca? Czy dopiero pierwsze ostrzeżenie ma?
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Duel na memy dużo lepszy i ciekawszy niż rzucanie ku*wami na siebie, pozdrawiam obie strony
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Mniej więcej tak samo jak poziom dyskusji tutaj po zwróceniu niektórym uwagi. Wyobraź sobie, że niektóre osoby są niereformowalne :D
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Eeeee, jako przedstawiciel KND wypraszam sobie... Wszyscy po tygodniu wracali... XDD
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wszyscy sie tu wyzywają a powinniśmy skupić się na wspólnym wrogu! Polski Związek Wędkarstwa... ha tfu!
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Oooo, może Dżobi pojechał do szpitala wyciągać haczyk ze stopy i temu go nie ma :v
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A ja lubie zjeść rybke, to co robimy cała mapa vs te kozaki z Wioska Barbarzyńska? Wspólnymi siłami może sie uda ;d
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jesteśmy w Polsce.. Wszystko w cenie. Nawet plemiona inflacja dopadła i tańszych pp nie ma XD
Do góry