Najnowsze treści autorstwa Polakumie

  1. Światy i ich starty/ustawienia.

    Jak wiemy wszyscy nie było możliwości zaprasania na świecie 200. Ale jak wiemy są na to sposoby i bezproblemowo można zebrać więcej niż limit plemienia. A więc sposoby na utrudnienie/zwiększenie atrakcyjności gry 1. Usunięcie tej opcji zapraszania na niektórych światach. 2. Zmiana...
  2. Świat 200 nadchodzi!

    nie no zbieraka tez nie ma ?? przeciez to kwintesencja gry farma + zbierak.. tragedia.. jeszcze wylaczony samouczek ktory fajnie napedzal gre..
  3. Świat 200 nadchodzi!

    Moje pytanie po co zwiekszona ilosc barbarek skoro tak niski limit farmy.. ? Tyle razy pisalem i prosilem. Dajcie limit ale od pierwszego dnia niech bedzie te 200k. Bo limit 200 za dzien.. przy duzej ilosci barb.. totalnie bezsensu Wyłączenie nowego systemu "samouczka" brak zwrotu ktory wydaje...
  4. Świat 200 nadchodzi!

    Jedyne prawilne ustawienia weryfikujace faktyczne umiejtnosci gracza to swiaty z "Farma" nie ma innej opcji anizeli swiat moglby miec inne ustawienia niz swiat z farma. Na kazdym swiecie bez farmy widac setki , tysiace kont darm , topki z zerowym RA , i bez wojska tylko eko + darmy. Tragedia ...
  5. Światy 183 i 184 - dyskusja przedstartowa

    Ale ogólnie ja proponowałem świat jeżeli chodzi o farmę podobny. Lecz aby ten limit od pierwszego dnia był 500k wtedy da to fajne opcje dla farmerów. A finalnie później każdy będzie z łatwością wyrabiać limit bo arby będą pełne.
  6. Światy 183 i 184 - dyskusja przedstartowa

    Inaczej się umawialiśmy xD
  7. Najlepszy gracz, plemię ? Wasze typy

    oj szczepciu xD
  8. Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

    a moze poporstu dajcie 2-3 wioski na start ;)
  9. Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

    182 zbieractwo = oczywiscie Farma = Ograniczona (ale nie w tak beznadziejny denny sposob w jaki to ograniczacie ograniczajac rozwoj, tylko poprostu od dnia 1 Limit farmy np 500 k dziennie. Ktory nie rosnie tak jak w waszym przypadku z dnia na dzien. Jest 500 k i tyle) moze byc 300 kmoze byc...
  10. Światy 171 i 172 - dyskusja przedstartowa

    172 świat. W configu brak morali. W ustawieniach świata są. Jak to w końcu będzie..
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    takie babola zrobic masakra.. jeszcze odpalil sie na 10 h.. brawo wy.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Po 36 godzinach od startu serwera, moduł snu zostaje włączony automatycznie. Należy wiec pilnować, by uruchomić go w wyznaczonym przez nas czasie, kiedy tego potrzebujemy. Inaczej odpali się automatyczne. Ta opcja pozwala na zbalansowanie gry i wyrównanie szans między Graczami. Post...
  13. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Daruj sobie ta dzieciniade , sam na wlasne oczy widzialem skrypt do wbijania na dana ms , i do wyslania 300 atakow w parenascie sekund jednym kliknieciem , jedna z osob chciala mi sprzedac to za 200 zloty.. Wiec prosze przestan pisac bajki o tym ze grasz czysto,. wszyscy wiedza swoje , tyle ze...
Do góry