Najnowsze treści autorstwa pippin

  1. pippin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Uruchomiłem produkcję mieczników, lada dzień będę podsyłać te (jak wiadomo) surowo zakazane jednostki swoim sojusznikom. Wysyp rozbiórek a co za tym idzie sromotny rozpad AoS nastąpi w przeciągu najbliższych tygodni.
  2. pippin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie chcę, ale i tak regularnie wspieram was na froncie. Już półtora tysiąca żołnierzy powiodło z moimi sztandarami kolejno na północ, zachód, oraz północno-wschodnią granicę z KEY. I może pewnego dnia, gdy to wszystko będzie skończone, osierocone przez wojnę sierotki doglądną spośród...
  3. pippin

    03.10.23 - zawieszam zakończenie kariery. nie wykluczam powrotu na pole bitwy...

    03.10.23 - zawieszam zakończenie kariery. nie wykluczam powrotu na pole bitwy...
  4. pippin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Rzeczywiście otrzymałem propozycję nowego kontraktu na grę w Stefanach, zaskakująco zresztą szczodrego. Zdecydowałem jednak wstrzymać się od podpisania kontraktu. Po świecie dwusetnym najpewniej podejmę decyzję o całkowitym zakończeniu kariery. Bądźmy realistami - pora dać szansę wykazać się...
  5. pippin

    płuca zlepione topami leże tak tygodniami

    płuca zlepione topami leże tak tygodniami
  6. pippin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    szybciej wygrywajcie ten świat karwasz twasz bo mam zaplanowany urlop wypoczynkowy w Choroszczy i nie chce żeby mi konto skasowało i blaszka w PI........
  7. pippin

    Byłem głupcem ufając światłości....

    Byłem głupcem ufając światłości....
  8. pippin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    zanosi się na downfall stefanów? halyna prasuj garniturrr no ale tak to się musiało skończyć, jeżeli taki uzurpator i ułom jak ginekolog dochodzi do władzy w plemieniu i zmusza współplemieńców do zwrócenia swoich ostrzy przeciw mnie...
  9. pippin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Gdyby w tej grze wszyscy grali i postępowali tak jak ty, światy rozpoczynałyby się namiętną przyjacielską orgią między plemionami po której 40 najlepszych obladzaczy albo ile tam limit pozwala trafiałoby do zwycięskiego składu. wiesz, na swój sposób ujmuje mnie twój tok myślenia. "nie twórzmy...
  10. pippin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    a katalon nie jest przypadkiem plemiennym odpowiednikiem obozowej prostytutki, która skacze z obozu na obóz zgarniając blaszki, pomimo "teoretycznego" przegrania świata? :) zwykła kurwa i tyle, nazywajmy rzeczy po imieniu współczuję tylko jego kolanom, żaden średniowieczny chłop nie pokłonił się...
  11. pippin

    Kreacja Świata DOBRO VS ZŁO

    KONIEC nadchodzi... za pięć dwunasta ;)
  12. pippin

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    102 Wiecie, nie mam zwyczaju wam się tutaj zwierzać bo więcej tu przesiaduje syczoncych żmij niż lojalnych popleczników... Ale czasem po prostu siedzę w zupełnej ciemności, i słucham Dumki Bohuna Dumka Bohuna (materiał referencyjny): Dumka Bohuna I myślę sobie o tym jaki ten świat jest...
  13. pippin

    oski widzę jest katapultowym pojebem swoja morda

    oski widzę jest katapultowym pojebem swoja morda
  14. pippin

    KOCHAM SEKS!!!!!!!!!!!!!!1111111111 :DDD Xdddddddddddddd lafing maj ass off...

    KOCHAM SEKS!!!!!!!!!!!!!!1111111111 :DDD Xdddddddddddddd lafing maj ass off lmaofrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  15. pippin

    Dobranoc.

    Dobranoc.
Do góry