Najnowsze treści autorstwa pipi001

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

https://pl145.plemiona.pl/public_report/ffdf5606bebfe634605174a96c960766 Dajcie rapki z obrony jak możecie EZ jestem ciekaw ile straciliście mobila
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Zbieramgrzyby zajmij się zbieraniem grzybów z nóg niż komentowaniem Jesteście cieńkie kabanosiki dla nas :) Czas pokaże kto pierwszy z mapy z niknie :)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

EZ się chwali że zabrało kilka wiosek, a zobaczcie komu zabraliście, można powiedzieć że ogryzkowi tylko.Mimo że latacie 3 członami to chujowy wynik 4-5 wiosek? Gdzie większość wiosek bez deffa prawie, tylko sam mobil. Czym ty się chwalić Zobaczymy jak później ja się będę z was śmiał panienki :)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Gratuluje, długo nad tym myślałeś? Chyba to wiadome, że jak wy atakujecie wszystkimi członami, a my jedneym to będziecie mieć większe RO Hmm a może jesteś taki głupi i nie wiesz o tym, że tym większa liczba offów tym większe RO jak i RA Stawiam bardziej na tą 2 opcję
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

ha ha h Mnie zastanawia jak to jest walczyć wszystkie człony EZ vs 1 człon LEG I jeszcze jedno mnie zastanawia, jak to jest nie umieć podbić wioski, króra cały dzień była bez deffa, jak by nie lekkie gapiostwo to byście jej nie podbili. Hmm kolejna sprawa mając taką przewagę nad LEG czemu wy...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

A po co on w SPEED przeciez nie nadaje sie tam
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Nie zapominajcie o Marzycielach :)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Akcja nie była kierowana tylko w twoje plemię tylko we wszystkich wrogów przeciwnej koalicji :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Hmmm a ile członów LEG walczy z Jagodami?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

A po na Cb więcej fejkow https://pl145.plemiona.pl/game.php?village=1542&screen=report&mode=all&group_id=0&view=1059195 Chyba ten raport mówi sam za Sb
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Widzisz kto bierze udział w wojnie i LEG wczoraj 6:0 na was wszystkich Mam na myśli LEG Vs Ez, ZARA, Spqr, Jag :) Powodzenia :)
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

A co Cię to :)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Hahahahahha Serio?Nie dość, że banda bachorów napisała do mnie na plemionach jak tam twój off, to jeszcze tu musieliście się pochwalić? Rozumiem, że dla was ubicie offa jest tak ważne jak dla dziecka lizak? Co w tym jest takiego niesamowitego? Chyba wiem, wiecie że nie macie szans z nami i...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Jagódki co tak słabo? Co gruby idzie to wioska wpada :)
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Wojny jeszcze nie ma a już 1-0 dla LEG po stronie Jagód