Najnowsze treści autorstwa PieniaczPolski

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

A co to ma do rzeczy ile gram i czy gram, są tu gracze którzy nic nie grają i wam kibicują,weź im coś napisz. Poza tym zgubiłeś wątek ,ale sie wypowiedziałeś hehe,no i nie wiadomo ile ty grasz, wiec może też nie pisz tyle. Ps. Jak mnie nie było 2 dni na FO to mnie Delmiak wywoływał, nie chce...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

@.MartinS jak to jest podpisac sie ze Ski, kiedy mialo być bez dyplo :)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

no,nie wiem razem z @CoTyTutajRobisz* udzielacie się w tym temacie nader często, nie wnikam ale coś może być na rzeczy, warto to sprawdzić xd
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Jak nie na Forum to gdzie sobie liżecie te dupy,pytam tak z nudów,bo niewiele sie dzieje xd
  5. Kroniki / analiza świata 173 by Owski

O co Ty mnie posadzasz, że się interesowałem rekrutacją plemienia Delma ;)?. Otóż wcale się nie interesowałem,dopóki nas nie dopadła sama.To plemię Delma się interesuje naszymi wioskami do kogo trafiły, kto u nas siedzi na zastach i kto nam wysyła defa.Tylko reagowalem jak stadnie...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

No w końcu,a juz myślalem, że z was niewdzięczne chujki.Przywróciłeś mi minimum wiary w Delmę ;)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Delma czemu nic pozytywnego nie piszecie o Ski,tak jak wierny sojusznik RDG o AWW,nie lubicie ich?.Siebie chwalicie a Ski to nic.Rudy no wydukaj jakąś laurkę.Ja bym ich chwalił po wszystkich forach, odpustach i jarmarkach na waszym miejscu ;).
  8. Kroniki / analiza świata 173 by Owski

Hehe, ale Cie boli waleczne RDG ;), jakbyśmy byli blizej AWW jeszcze bardziej by was bolało, rączek nie mamy ale dalej gramy. Ty lepiej napisz ile zwerbowaliście z wrogich plemion, opisz werbowanie 2 kontynentów pomiędzy wami a Ski ( Ski pewnie nabierze wody w usta,a moze to nie woda...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Ski pewnie smutne ,bo nikogo ostatnio nie skosowało, Delma się lepiej trzyma bo nadal rekrutuje xd
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Ta,bo wiedziałem że za mna tesknisz xd
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

@Diversion007 jak tam wasi dawni sojusznicy sobie radzą? <tanczy>.Podrzucisz Dorkowi statystyki ? xd
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Rudy co ty ściemniasz ;),tu kolega twierdzi ze go zapraszaleś :D
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

No tak bezstronni obserwatorzy z Kuzynow i Konfederacji wpadli , a klaszczą jedną ręką Delmie i Ski, Ci z kolei statystyki w zębach przynoszą i na czworaka. Wyjazd z tym oftopem do działu statystyk, tu się ludzi obraża a nie dane podaje ;).Dobra spadam bo słabe, te wasze reprezentacje na FO.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Dorek przestań pierdolić , bo Ci zaraz wymienie plemiona z którymi byłes podpisany na przestrzeni mapki 157 a było tego sporo w tym wiele znanych plemion, oczywiście kosy i przejścia na porządku dziennym. I nie twierdź, że takie akcje jak plemionom wygasa PON , a na 2 dni wcześniej juz lecą...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Zawsze lepiej niz podbijac do Delmy , Ski ,Konfy i Kuzynow, wychodzi na to że jestem monogamistą xd
Do góry