Najnowsze treści autorstwa Piegowata Ania

  1. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Uczenie się na cudzych błędach może stanowić wyzwanie. Zgoda. Ale z tego co widzę, nawet na własnych uczyć się nie potraficie. Cóż, zniszczycie platformę komunikacyjną Waszej ulubionej gry, bo ja tego nie odpuszczę. Czas dany do poniedziałku, z uwagi na to, że wczoraj święto a dziś możliwe...
  2. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    No proszę chatGPT remasteryzując moją wypowiedź, zgadza się ze mną. Czyli warto walczyć dalej.
  3. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Może po prostu widzisz swoje odbicie.
  4. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Do tej pory nie wypowiedziałam jeszcze żadnego słowa.
  5. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    To tak nie działa. To nie społeczeństwo ma się dostosować do dewiantów. Dewiantów się ze społeczeństwa usuwa. Na naszym forum, właśnie rozpoczęłam ten proces.
  6. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Nie wiem ile w Twoich słowach cynizmu, sarkazmu a na ile powagi. Ale dołożę wszelkich starań, bym nie musiała więcej zmagać się z rasistowskimi i seksistowskimi dyskusjami na poziomie lewej strony gaussowskiej krzywej rozkładu IQ. Trzeba mieć na uwadze, że jeśli dzieci mają dostęp do tego...
  7. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Nie robię tego dla Kmica. Robię to dla dewelopera.
  8. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Czyli pisać mogę dalej ? ;)
  9. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Zapewne animowaną. Przy okazji będąc "alfonsem stefanów".
  10. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    W dzisiejszych czasach, mogę być nawet "ono", jeśli będę miała takie życzenie. Masz coś do tego? Kolejny przejaw braku tolerancji ?
  11. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Najpierw postudiuj prawo a potem zacznij używać adekwatnych sformułowań.
  12. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Prawdziwy fan Leosi. Tak samo niski.
  13. Piegowata Ania

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Pierwszy wpis po padzie forum. Święto lasu.
  14. Piegowata Ania

    Świat 200 (02) Rycerz

    Czyli że jak, programista pisząc osobny system nie przewidział sytuacji w której należy używać odmiennych zmiennych ? Bo jeśli zmienne są inne, to niby jak ma się jedno z drugim gryźć ? Coś nieudolni Ci programiści, albo wymówki.
  15. Piegowata Ania

    Świat 200 (02) Rycerz

    Włąśnie ten element losowości jest fajny. I ten element powinno brać się pod uwagę przed rekru samego offa, co różnicuje rozgrywkę pod kątem utartego już i wytartego schematu gry. Ilość szarakó zależy od tego, czy zaproszeni koledzy nie opuszczą swych wiosek. A tak się składa, że wiele plemion...
Do góry