Najnowsze treści autorstwa PeKamon

  1. PeKamon

    Dyskusja

    To akurat nic nowego.....
  2. PeKamon

    Dyskusja

    Pogięło Was??? Idzcie sie kłócić na prywatnym forum!!!! My tu chcemy kulturalnie pogadac np o sytuacji na świecie,posmiać sie i dobrze bawic.
  3. PeKamon

    Dyskusja

    Witam graczy A9 :) Bawimy sie ponownie :)
  4. PeKamon

    Kto wygra?

    Zwisy są przeciez tylko dla zabawy na A9....
  5. PeKamon

    Arkadia 8

    Jakis przyblizony termin kiedy ruszy?
  6. PeKamon

    Arkadia 7

    Ja zawsze gram do końca :D:p;P
  7. PeKamon

    Arkadia 7

    A Pań to już się nie zaprasza?????? :D
  8. PeKamon

    Wydarzenie: Morza Fortuny - komentarze

    A ja mam pewna mała dygresję. Ów event faworyzuje graczy z wieloma wioskami- Ci którzy np. zaczęli pózniej grę, lub zostali przejęci i zaczynają od nowa-maja jedną, dwie, moze trzy wioski- nie maja szans by w ciągu doby dołaczyc dostępną załogę. Zamiast własnie im event pomagać, to moga sobie...
  9. PeKamon

    Arkadia 7

    Czemu tak uważasz? Jesli moge wiedziec, oczywiscie...
  10. PeKamon

    Arkadia 7

    Nie będę Obi wgłebiac się w temat, bo ile ludzi tyle zdań na temat co tam sie wtedy wydarzyło. Jedno powiem-ludzie z którymi dograłam do końca w xxx to gracze, za którymi można isc w ogień. I jesli zechcą ze mną zagrac na A7, to będę szczęsliwa. Bez względu na to, jak potoczą sie nasze losy na...
  11. PeKamon

    Arkadia 7

    Nadaje czy nie nadaje- nie Tobie to oceniac :) Czasem lepiej grac z kimś co średnio ogarnia ale jest lojalny do końca niż z kimś kto uważa się za Bóg wie kogo,a w trakcie gry zmienia stronę :D
  12. PeKamon

    Arkadia 7

    Oby nie, bo ja i ekipa, czekamy na to A7 :D
  13. PeKamon

    Arkadia 7

    Tak byłoby gdyby Arkadia 7 ruszyła 1 sierpnia, jak przypuszczalismy patrząc na A5 i A6. W sytuacji gdy A7 nadal nie ruszyła, cholerka wie jak będzie z przeniesieniem z Arkadii jak i normalnych światów :D Jak widac w plemionach nie ma nic pewnego :D :D
  14. PeKamon

    Dyskusja odnośnie usprawnień zarządzania plemieniem

    I co,sprawa umarła smiercia naturalną ?
  15. PeKamon

    Propozycje zakończenia świata Arkadii

    Rozumiem podejscie,bo sama znalazłam się na Arkadii z podobnego powodu-natomiast ,gdybym miała dołączyc teraz-z wiedzą,iż grac będe tylko około 1-1,5 roku góra,na tym świecie...oj,to nie chciałabym grac. :) Może jest to "pykanie" ,nie gra-ale ze swiadomoscią,ze ode mnie zalezy jak daleko zajde...
Do góry