Najnowsze treści autorstwa PeKamon

1. PeKamon

Dyskusja

jakoś <szampan><luzik>
  2. PeKamon

Dyskusja

Ze mną mozna pogadac :D Rzadko bluzgam :D
  3. PeKamon

Dyskusja

zrób, zrób...Mi czasu brakuje :) A moje SHED tam ładnie oznacz :D
  4. PeKamon

Dyskusja

No i znów rozmowa utkneła...taki ten świat nudny??? Jednak jak nie ma obiego do dyskusji to bywa nudno :D
  5. PeKamon

Dyskusja

Nigdy nic nie wiadomo kochani :D Świat jeszcze długo będzie trwał... :D :D
  6. PeKamon

Dyskusja

Dyskusja im się urwała. Myslą ,ze wygrają A7 :) :) A przeciez A7 wygra SHED :D <rotfl>
  7. PeKamon

Dyskusja

Ej noooo, daj no trochę szczegółów :D
  8. PeKamon

Dyskusja

A reszta ciagnie się w ogonie... <rotfl>
  9. PeKamon

Dyskusja

Całkiem przyjemnie się gra :) A barby, rzeczywiscie, mendy, mimo farmienia,ciągle ciagną te murki... Topka jakby ta sama co na A5...ma wrażenie ,ze to jakies deja vu.....
  10. PeKamon

Arkadia 7

Ja zawsze gram do końca :D:p;P
  11. PeKamon

Arkadia 7

A Pań to już się nie zaprasza?????? :D
  12. PeKamon

Wydarzenie: Morza Fortuny - komentarze

A ja mam pewna mała dygresję. Ów event faworyzuje graczy z wieloma wioskami- Ci którzy np. zaczęli pózniej grę, lub zostali przejęci i zaczynają od nowa-maja jedną, dwie, moze trzy wioski- nie maja szans by w ciągu doby dołaczyc dostępną załogę. Zamiast własnie im event pomagać, to moga sobie...
  13. PeKamon

Arkadia 7

Czemu tak uważasz? Jesli moge wiedziec, oczywiscie...
  14. PeKamon

Arkadia 7

Nie będę Obi wgłebiac się w temat, bo ile ludzi tyle zdań na temat co tam sie wtedy wydarzyło. Jedno powiem-ludzie z którymi dograłam do końca w xxx to gracze, za którymi można isc w ogień. I jesli zechcą ze mną zagrac na A7, to będę szczęsliwa. Bez względu na to, jak potoczą sie nasze losy na...
  15. PeKamon

Arkadia 7

Nadaje czy nie nadaje- nie Tobie to oceniac :) Czasem lepiej grac z kimś co średnio ogarnia ale jest lojalny do końca niż z kimś kto uważa się za Bóg wie kogo,a w trakcie gry zmienia stronę :D