Najnowsze treści autorstwa pchelka75

  1. Dzień Dobry Misiaki

    @mefisto75 x Rokush poratujesz?
  2. Dzień Dobry Misiaki

    @Aragrip podrzuć bocika dla @mefisto75 x Rokush, bo chyba go pominąłeś.
  3. Dzień Dobry Misiaki

    xd
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Nie trzeba dużo wysiłku żeby wyprowadzić cię z równowagi. Nawet trzeźwego.
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Kiedyś żeby zobaczyć osła, trzeba było wyjść do zoo. Pomimo dopisującej pogody, aktualnie nie trzeba tego robić. Wystarczy wejść tutaj.
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Zdejmij tę maskę. Chyba, że wolisz czekać jak Najman na Stanowskiego.
  7. -1 rep [SPOILER]

    -1 rep
  8. Dzień Dobry Misiaki

    Przykro jest patrzeć jak chłopak którego posty wywoływały uśmiech na twarzy tak się stoczył. Byłeś ikoną, aktualnie jesteś raczej czymś w stylu błazna, ale ok, takich zaślepionych ludzi też tu potrzebujemy. Ja bym proponował wsparcie ze strony Berbecia, może jakoś pomoże ci wyjść z dołka w który...
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Małpki z zoo uciekły, próby nie najgorsze, satyra najwyższych lotów. Dajcie jeszcze jakieś bezbekowe pancze @boh12prawdziwy @Bl-ack Sno-w jeżeli ma to sprawić, że poczujecie się spełnieni i wyleczy to wasze kompleksy. W najgorszym razie zawołacie innych dziwolągów z FO do pomocy.
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Zarzucasz, że ktoś postępuje jak polityk, podczas gdy twój jedyny "argument", to powtarzanie że ktoś jest odklejony. Dalej nie podajesz konkretów. Ale ok, rozumiem że będąc na przegranej pozycji w dyskusji, musisz podejmować próby prowokacji i powtarzania haseł popularnych wśród zbuntowanych...
  11. Dzień Dobry Misiaki

    Tak, jestem odklejony bo zacytowałem ci twoje własne słowa. Nigdy nie zyskasz szacunku jeżeli będziesz bezkrytyczny wobec siebie, i będziesz tylko próbował zakrzyczeć. Mógłbyś wyjść z twarzą i przyznać, że skakałeś jak małpka po czym się przeliczyłeś, ale wolisz udawać że wszystko jest ok i...
  12. Dzień Dobry Misiaki

    No to jak wiesz, to napisz. Podpowiem ci, że nia ma znaczenia to czy odpisywałeś na zaczepki Bellum, bo aktualnie patrzysz na wioski ze swojego konta z dostępu gościnnego, a Bellum w przeciwieństwie do ciebie potrafi pokazać pazurki nie tylko na FO. Prowokacje tak czy siak w głównej mierze...
  13. Dzień Dobry Misiaki

    A ty nie wiesz do czego się odnosiłeś, czy nie chcesz wiedzieć? Czy może wstydzisz się własnych słów? Napisz w takim razie do czego się odnosiłeś, jeżeli twierdzisz, że kontekst zacytowanych postów nie pasuje do stwierdzenia, że jesteś samozwańczym królem gierki. Jesteś flagowym przykładem...
  14. Dzień Dobry Misiaki

    Dzięki, pomyliłem się. Z czym popłynął?
  15. Dzień Dobry Misiaki

    Masz -500 dioptrii, pewnie dlatego nie widzisz. Dobre okulary mogą ci się przydać w niedalekiej przyszłości. Nie wyleczysz swoich kompleksów, a tylko je pogłębisz.
Do góry