Najnowsze treści autorstwa pawellq

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Serio niegrzecznie się odezwałem ? xd W porównaniu z Twoim poprzednim postem, moja wypowiedź to sama kultura :) Ale czego można się spodziewać po kimś kogo dupa piecze po ruchańsku na tym świecie. A najbardziej wyruchany przez samego dziobaka. Skończ już szukać atencji i odejdź w pokoju :)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Może i trwać do wakacji, myślę, że to już nie Twoje zmartwienie :)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie :) Zerknąłem tylko co tutaj za ludziska się wypowiadają i zauważyłem temat o 189, ale już nie będę mieszał bo to inny świat i nie ma co spamić.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Każdy z każdym, szczególnie super tajna koalicja dziobaków na 70-75% świata xd Szczególnie kiedy BŁK, Esi i Gity to potwierdzały, a wszystkie dziobaki twardo, że grają sami, a potem się kłócili na własnym DC dlaczego ich tak wystawia jak mięso armatnie xd śmiesznie się gra przeciwko dziobakom :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że taką proporcję mieliśmy my od początku wojny ? xd Wy nic nie musieliście wyciągać tylko zwiększać przewage. Wyciągać to musiała nasza strona Bo takie mieliśmy straty. Wiek tutaj nie ma nic do rzeczy, tylko czytanie ze zrozumieniem :) Od kilku stron już nawet...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Nie kuś bo kiedyś wystartuje specjalnie koło Ciebie :)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Widocznie nie wchodziłeś na FO na żadnym ze światów kolego :) A najbardziej odróżniał to wasz wódz dziobak, który zawsze powtarzał, że FO jest dla propagandy i głupich bajerów, nie wierzysz ? Prześledź nawet to FO od początku :) A znajdziejsz jego wypowiedzi, które to potwierdzają :) I jeszcze z...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    znajome słowa przyjacielu :) w plemionach popełniłem wiele błądów, ale największym było wysyłanie Cię w tamte tereny :) W myśl kasacji, chodziło mi o tych, którzy najwięcej szczekają nie pokazując nic, a tylko cwaniactwo. Zababa plemionami, które są tylko dla podtrzymania znajomości bądź...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ale dlaczeg ? Doskonale wiem jak frendzle dziobaka masturbowali się na poprzednich światach, zresztą tutaj było tak samo. Mówicie, że Bocian się odkleił, ale sami nie widzicie w jakim świetle przedstawiała was cała ta ekipa, która się poddała ? Czy to tutaj czy na poprzednich światach ? Bocian...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ja zrobie filmik i ja będę osądzał :) Mam już wielu fanów krótkometrażówek, to i może jakiś film dłuższy powstanie :) W roli głównej fejkowanie.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Jakby każdy grał tak jak ty, to już dawno byśmy ten świat zamykali xd masz szczęście, że masz lepszych graczy od siebie niedaleko i ci (plemieniu) dupe ratują :)
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    W momencie przejścia : Sylwek 58 wiosek Zachar - 37 wiosek Kaawa - 45 To jest 140 wiosek w momencie gdy taki leon z dzików miał 16 wiosek, nasir 16 wiosek, ras7c 8 wiosek a reiku 16. czyli sam widzisz dysproporcje jakie konta zdradziły dzików idąc do dziobaków :) Zbadaj fakty, potem oskarżaj...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Oczywiście, ale miałem wrażenie, że piszesz o Kawie, zacharze walecznym(xd) oraz sywek2011. Czyli znamienite i ogłoszone wszem i wobec wszystkich okienka transferowe :) Ale ok, Twój mentor ma racje, to chujowe, że nie można walczyć wygrywając tylko rekrutacją :) Panie Janie, sprawdź pan...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ooo, To na temat kawy i tego drugiego zdrajców z dzików ? xd
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Z tego co widać to marzyciele są swoim największym przeciwnikiem więc coś w tym jest :)
Do góry