Najnowsze treści autorstwa Paweł Katalończyk

1. Paweł Katalończyk

Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Nie wywody a fakty, które warto abyś przeczytała abyś przyswoiła aby nie pisać więcej tekstów mijających się z realiami:) Tak pisanie o wielkiej pomocy której udzielił sojusznik? Fakt udzielił, Toyeto zrobił robote...ale tak wypada aby postąpił sojusznik zwłaszcza ze to ten sojusznik jest...
  2. Paweł Katalończyk

to że pomogli bo mają z tego zyski to fakt, to że WM nie jest potęgą wiedział każdy dlatego Witamy wypowiedziało sojusz licząc że będą brać wieś za wsią...ale jak pisałem to pogrąży obie ekipy i tak się stało...tyle że my gramy dla własnej przyjemności dalej nie patrząc że nie ugramy świata, a...
  3. Paweł Katalończyk

jedyne wioski poniżej 1k pkt bez ochronki obecnie:)
  4. Paweł Katalończyk

Paczaj przełamuje klątwe ze mną na 152...a nic nie może wiecznie trwać<nonono>
  5. Paweł Katalończyk

Dyskusja o sytuacji na świecie 156

raczej najciekawsza nie najsilniejsza:)
  6. Paweł Katalończyk

Byliście wyjaśniani na froncie,potem przerzuciliśmy się na tajemnicę która też wyjaśniliśmy a z wami front mrożony,poczekaj chwilę to wrócimy do zabawy z wami <luzik>
  7. Paweł Katalończyk

Co to da jak nawet fejk karety podbijają wiochy?
  8. Paweł Katalończyk

Mówi o projekcie X które padło przez problemy wewnętrzne, ale fakt witamy było bliżej obrzeży niż oni projekt X,w odwrotnym połozeniu pewni byłoby na odwrot zwlaszca ze projekt x miał chyba wieksza powierzchnie
  9. Paweł Katalończyk

na 137 ze wstepnego mozna było sie przeniesc...a w centrum zostaly P!,SSS i Piska które zamknely swiat,to nie była koniecznosc tam jak w przypadku s 133,150 czy tutaj:)
  10. Paweł Katalończyk

Sporo osób to może co najwyżej skłamać...jak ty szerząc tak oczywistą nieprawde...a ludzie moga co najwyzej pamietaj jak Henryk sandomierski oczernił mnie i cuthberta z ktorym nawet nie pisałem wówczas...stworzył nieudolny fejk screen który poszedł w świat próbując wybielić to, że wywalił z...
  11. Paweł Katalończyk

Problem taki że schemat który wspomniałeś jest nie realny a mój jest pewnikiem, wiem że tworzycie kółka adoracji bo boli was fakt mojej osoby, ale ja robię swoje, nie czepiam się ludzi którzy dużo szczekają jacy to mocni są a potem znikają wnerwia ich fakt, że taka osoba nie znika, walczy do...
  12. Paweł Katalończyk

w jaki sposób schemat nowego plemienia ma się powtórzyć? chyba że miałeś na myśli wygrany kolejny świat to informuje że niedługo nadejdą ale nie tu:) tak czy siak kartę wywalenia mam w swoich rękach, chyba że liczyłeś na lajki od chłopów...to się nie pomyliłeś:)
  13. Paweł Katalończyk

nie rzucił a wrzucił:)))...jak schematy się powtarzają to zwróć uwagę że Mucia przegrywa świat za światem, nawet te wygrane mając 16% dominacji więcej od rywala jak na 109,więc się nie wychylaj bo na tym świecie ten schemat na pewno się powtórzy<luzik>
  14. Paweł Katalończyk

kto mówił że to fejki?:)
  15. Paweł Katalończyk

No coż, witamki chciały się bić więc ułatwiły wygraną Forzie, reszta dla zabawy może grać:)