Najnowsze treści autorstwa Paweł Katalończyk

  1. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wreszcie koniec,dzięki za grę współplemieńcom i sojusznikom,rywalom życzę lepszego dowodzenia na nowym swiecie...AVE OMERTA!!!
  2. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Gratuluję wygranej,życzę powodzenia na nowych światach
  3. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    leszcze i konfa vs nt i whl obecne staty tak defacto bez znaczenia,oba plemiona łapia latwy teren a centrum stoi
  4. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Boli was Wielki KATALON i pierdolicie 3 po 3,bogiem gry nie jestem ale jestem rzetelny w tym co robię i takiej postaci nie kreuje jak wy dla swoich osób gdzie gracie często po 2-3 osoby a i tak nie wychodzi.Czas mnie ogranicza ale robię ile się da,nie łgam opowiadając niestworzonych historii o...
  5. Paweł Katalończyk

    Mapkie

    Brawo,robicie największą prawdopodobnie akcje serwera,w 3 dni nabijajac 108mln RA do 266mln RO (stosunek 1 do 2,5 na korzyść obrońcy) zyskując 34...Brawo!!!! Wrzuć dla porównania ostatnie staty faty/odwet w ataku i omerty/watch z ataków w dniach których bili(ich akcji na waszą koalicję)...okaże...
  6. Paweł Katalończyk

    Mapkie

    Ja wiem Duniek że się martwisz że braknie nam grubasów aby przejąć was i rózbiórki...ale to już nie wasz problem będzie tylko nasz jeśli zamiast grą bedziesz probował manipulować i podniecać walkami z barbarkami.... Co do reszty Rad Plemion,zróbcie jedną wojnę,globalną histeria,dcs,just i...
  7. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nie chwal dnia przed zachodem słońca bo idzie ocieplenie<luzik>
  8. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Podsumowanie akcji koalicji totalnej kompromitacji(rekrutacji) na mapie po skończeniu zżerania darm wychodząc na minus na własnej akcji utapiając 2700 offów w stosunku 3,5 do 1 na korzyść obrońcy xD
  9. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    nie składam obietnic bez pewności pokrycia jak co niektórzy założyciele,pożyjemy zobaczymy,macie sporą przewage w wioskach, pytanie czy ją wykorzystacie czy będziecie ją tracić jak zobaczycie opór po czasie kiedy jedliście porzucone konta bijąc z dwóch stron,czas pokaże ale wierze w swoje plemie...
  10. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Coraz lepiej,darmoszki i rzucone konta chyba się skończyły:DDD
  11. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Pierwsza akcja gdzie można się bronić na równych warunkach i stosunek 1 do 4,dlatego pewnie taka cisza koalicji rekrutacji w dniu akcji,boje się pomyśleć co sie stanie jak imperium zaatakauje Fate:DDD
  12. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    nie pchałem się na front i tu tez się nie pcham ale info że grałem zaplecze zawsze?haha 99 front piska brawo,potem piska HEG,109 front Mucia,113 Front....dalej wymieniać,bo jest tego masa i nie na koniec świata a cały świat,to że dobijam to kazdy to powinien zrobić aby nie przedłużac swiatów...
  13. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    kasta,cyrk i raczki to 60% świata po podziale,to że rączki po tym jak zrobiły robote z interesu wykopaliście dla blach to już inna sprawa dcs/histieria bije sie tylko z nami i są wieksi sami od nas jeszcze dochodzicie wy,więc potencjał macie znacznie wiekszy więc logiczne że będziemy w plecy...
  14. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    jakbyś pograł na światach gdzie ja organizowałem plemiona to byś wiedział,grając na światach premium gdzie świat załatwia sie dyplo a nie organizacją to nie zrozumiesz tego:D 183,teraz 185 to samo,wieksi bija mniejszych i z tyle gry,ale coż na nofarm trzeba mieć czas aby ogarniać a ja po rocznej...
  15. Paweł Katalończyk

    Mapki BySanta

    Mapka ładna za co lajk,jedynie prośba o zmiane kolorów na granicy DCS/258 -OTC- można na mapce dodać Jedyny błąd poważniejszy to chyba *SKT* dodane jako człon SKI jeśli SKI ma 3 człony jak w dyplomacji
Do góry