Najnowsze treści autorstwa Paweł Katalończyk

1. Paweł Katalończyk

Analiza południowy wschód

No coż nie spełnią się twoje mokre marzenia:DDD
  2. Paweł Katalończyk

Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Są najlepsi od lat mimo że skład sie zmienia,czy ruszają z centrum czy z obrzeży...aby przegrać musieliby się bić z każdym chyba ale każdy dba o swoje interesy a potem tej machiny nie da się zatrzymać,bez sensu jest to ciągłe pitolenie o botach...a to dzięki nim inne plemiona są bliżej...
  3. Paweł Katalończyk

Dyskusja o sytuacji na świecie 184

Przykro mi że zaszleś z partnerem w takim wieku,nie zabezpieczaliście się?
  4. Paweł Katalończyk

Max Junior, z jego genów nic innego nie upleciesz
  5. Paweł Katalończyk

Co tam przyjacielu???
  6. Paweł Katalończyk

Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Gratuluje wygranej Tajemniczej Ekipie Kapeluszy,za akcję z Jutrem szacun!!!
  7. Paweł Katalończyk

JUTRO Już wygrało? Czy solo dalej nic nie znaczy? Btw GRATULACJE PAKA!!!! za skasowanie tych szuj nie ciągnąc ich jak poprzedni sojusznicy na swoich plecach do wygranej:D
  8. Paweł Katalończyk

Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Zapłać pierw twarzowe jak do mnie piszesz i nie wtrącaj się w rozmowę z moim przyjacielem Maksem
  9. Paweł Katalończyk

Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Co tam przyjacielu,przejąłes już władze w szalikach czy jeszcze nie dostrzegli w tobie potencjału wodza idealnego?
  10. Paweł Katalończyk

xd pogratulował kurtuazyjnie,jeśli tego nie załapałeś to przeczytaj jeszcze raz bądz dopytaj mądrzejszych od siebie... łatwiej bo byli lepsi,umieli zaskoczyc,po prostu byli najlepsi i zasłużenie wygrali a wy na ich plecach co kązdy wie Przestań bajki opowiadać o tych zastach, 9 godzin jednego...
  11. Paweł Katalończyk

Skoro już się wyplakales to nie promuje mnie więcej nieudaczniku skoro poza licznymi kłamstwami które ci wyjaśniłem jedyne co potrafisz to bluzgać na osobę inteligentniejsza od ciebie udowadniając ci na każdym kroku...a co do ostatniego postu,pogrążasz się,a nie chce ci odpisywać na twoim...
  12. Paweł Katalończyk

129 na łeb od swoich i blachy nie mam więc kolejne klamstwo,137 na łeb od wojsendostaliscie zgodę na grę na obrzeżach i nic nie zrobiliście,kompletnie i Piska trzymała was przy życiu po czym zrezygnowała z układu z warzywniakiem,na 141po kosie która wsadziłes w morta/gołębie rozebrały cię...
  13. Paweł Katalończyk

Jasne 129 w plecy 137 w plecy 2 razy,141rowniez dostałeś oklep mimo kosy jaka zrobiłeś...także łgarstwo na bok...,na 170 nie wspomnieć że nie miałeś ze mną styczności a świat wygrali playersi którzy są najlepszą akipa w plemsach obecnie a wy się pod nich podpięciaciE i szczekacie co to nie...
  14. Paweł Katalończyk

Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Myślę że moja blacha rw jak i blachy reszty fastow pokazują jedno jak broniłem,broniliśmy i temu się nie da zaprzeczyć...ale znajda się tacy trolle jak ty którzy negują rzeczywistość obrażając innych bo pewnie ani w grze ani w życiu nic ci nie wychodzi to musisz przez internet...
  15. Paweł Katalończyk

Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

Paczki,techy i 300ms to jednak minusy...koscioły jak kto lubi...ja czekam na cos w stylu ustawien s101 z monetami,brakami morali itp https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/Światy-101-i-102.122398/
Do góry