Najnowsze treści autorstwa NoDoubt

  1. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Jesteś mało precyzyjny zatem bo ja tam nie spotkałem pytania o to, co po przejęciu. Spotkałem pytanie o to, co po starcie kilka dni po ;p
  2. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Masakra stary. Ty to czytać nie potrafisz...Jak Ty w te plemki będziesz grał?
  3. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Zależy o jakim etapie świata mowa. Bo wnioskuję, że bardziej zaawansowanym już. Wtedy to fakt - limit przy okazji się nabija. Ale na początku będzie ciężko i będzie to czasochłonne. Ponadto przecież darmy się na początek sprowadza. Więc w tym się zgodzę - będzie pewnie mniej darm. Chociaż jakiś...
  4. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Nie dałeś Mi Michał rozwinąć. A to taka alegoria była do tego, o czym my tu dyskutujemy. Czyli o nas w sumie. My wolimy grać w golfa, piłki smyrnęliśmy i to, że nie zbieramy się specjalnie na kogoś i nie traktujemy plemion jako życie, tak samo jak Gareth nie traktuje piłki jako jedynego źródła...
  5. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Pyskówka? Bale swego czasu też najdroższy grajek świata i no co teraz? Nic, woli grać w golfa, niż reprezentować klubowe brawy :P Ja uważam, że Pogba jest kozak. Ale nie trenuje go Ferguson by mu do łba siłą przemówić ;p
  6. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Również nie lubię Realu ale popieram. Również lubię ManU i mi szkoda, że gniją w takiej nędzy. Mogliby grać świetny futbol jak za czasów Fergusona. Ten im "suszarki" w przerwie robił i wyszli w drugiej połowie lepsi, inni. W sumie jak z plemkami. Można grać 11 vs 11 a nie 11 vs 88 :p
  7. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Do Ciebie teraz mogę. Bo w sumie lubię się sapać :D Cieniasku! :D
  8. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ty się nie sap do Bizona bo zmieni się opinia o CAC, która jest niezła ;)
  9. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Z nudów, a skąd by indziej? Nudzi mi się, to na FO podkręcam atmosferę. Wolno mi :D Chciałbym zagrać z Donaldem, gdzie CV składać? Ja rosyjski studiowałem. Chętnie wymienię poglądy ze studentami prawa - ponoć pije się tyle samo :D
  10. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Keymil już copa ściągnął ponoć żeby w pupę nie dostać. Ależ ubaw tu :D A ja głupi Arrowverce oglądałem i mniej głupot tam stukali. Jak jeszcze będziecie tak komiczni, to i w piłkę co wtorek i czwartek o 18 przestanę grać. Bo piłka jest nudna w porównaniu z tym, co tu się dzieje. Tu lepiej się...
  11. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Kilka małych przepychanek tutaj dla sportu, a Wy o nienawiści mówicie. No hipokryzja pełną gębą, Cieszę się, że challenge accepted. Cieszę się, że i Bulwa mi tu tutka ściągnął. Chciało mi się ten nick obejrzeć raz jeszcze. Jak to konkurs życzeń to jeszcze poproszę o ściągnięcie mi tu Donalda...
  12. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Pozdrów Beatę i możesz podziękować mi za ugranie 2 światów, za które blaszkę dostałeś - lub nie. Każdy ma wybór ;)
  13. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Nie zmieniaj tematu, piejemy ze mnie. Czy mam Ci ponownie zadzwonić i zmusić do płaczu? Raz się udało, mogę ponownie bo bidę grasz. Lubełem Cię i szkoda żeś w nędzy wylądował. Posłanka to Paulina btw i sprawdź, że gra z nami. Alę ja to bym z chęcią Tobie ją oddał, może załapiesz język ludzki...
  14. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Tiktak i Smuteczek. Mnie w to nie mieszaj. Ja się tylko nieźle bawie. A nie gram po to żeby się nie bawić. To jak juz co wstawiasz, to z sensem. Roger that?
  15. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Nope, spełniłeś me marzenia. Cześć tutek. Tęskniłem ;)
Do góry