Najnowsze treści autorstwa PaSkUdNy

  1. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    @Fabcio mysle, ze to jest najkorzystniejszy scenariusz dla poludnia i witam nie wiem czemu tego nie przewidujesz? Ares dla podtrzymania Witam, reszta wiadomka nie trzeba tlumaczyc.
  2. Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Ash to pierdzielony kosiarz hatfu.
  3. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Kto dalej twierdzi, że 3D to akademia speed niech popatrzy na mnie. Zostalem wydalony stamtad, bo mam blache speed.Przyjalem 5 offow oraz rada namawiala wszystkich z mojej okolicy, aby we mnie wjeżdżać. Tak sie zachowuje plemie zarzadzane przez SPEED?
  4. Dzień Dobry Misiaki

    cwelleumie*
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Jak sie ma jakies glupie hasło to co sie dziwisz? Nam STYLE czy tam ktos z MAG na 174 tez to robiło tylko, ze siedzieli cicho i zbierali info z komend. To nie jest kurestwo? Niech sie ludzie nauczą robic silne hasła
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Myslisz, ze Ak wybierze gowniane rebel do wspolpracy zamiast bell? XDDD
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Łatwiej znaleźć nowe owieczki niz klękać to deffa :p
  8. Dzień Dobry Misiaki

    Tym bardziej, ze Fine ma jeszcze wieksze od siebie AK xD
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Nieudolnie to Cię wychowali i zrobili jezeli nie widzisz tutaj spojnosci i przeslania tej wiadomości xD pewnie radny Rebels xD
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Boże Rebelsy dadza się zrobić tak jak i Buczki xD a nawet i gorzej. Co za ćwoki tam zarządzają. Totalna kompromitacja rebelsów
  11. Dzień Dobry Misiaki

    Fiesta to chyba sie zlozy szybciej niz wszyscy myślą xD oj zaraz To AK bedzie mialo 2 fronty a tak beke cisną z FINE. Coz za nieudacznicy z kreseczek...
  12. Dzień Dobry Misiaki

    Chłopie płaczesz na te Bellum a od poczatku kazdy na swiecie wiedzial , ze bedziecie tylko narzedziem do szybszej rozbiorki Rebelsów. Łyknąłeś jakis sojusz a to , ze po rebel bedziecie wy nie trzeba bylobyc sherlokiem. Masz nauczke na przyszłość, zeby nie byc tak naiwnym.
  13. Mapa od Kruka

    AK ma duzy kawalek tortu z % i Miśków. Dobry miesiac jedzenia. Duzy przyrost bez zbednej rekrutacji. W chwili obecnej wyczekiwanie na wojne Witam vs Fiesta i to jak Bellum sobie poradzi w chwili obecnej. Niezbyt moga pchac na wszystkie fronty raczej ratuje ich tylko obrócenie dypla w ktoryms...
  14. Mapa od Kruka

    Poczekajcie 2 doby jak to RA,NO i Tajemnica poznika :) I potem z takich niewiadomych to z kim MS,AK i Witam otworzy swoje fronty. Na ten moment nastepni do odpadniecia to Buczki (mala masa przecieko bell) i 100% (ze wzgldu na rozlegly front) a potem to nie wiem. Wszystko zalezne z kim AK i...
  15. Mapa od Kruka

    Zważywszy, ze Tajemnica i NO to plemie trupy nastepne do odpadniecia typuje RA, 100, BUCZKI
Do góry