Najnowsze treści autorstwa pajton.88.

  1. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry, dobrze, że nawiązałeś do tej wiadomości, bo chyba jej nie zrozumiałeś do końca, ale to nic, takich szczekaczy jak Ty jest wystarczająco w tej grze, dlatego nikt tutaj nie musi dostosowywać sie do twojego poziomu, bo wtedy faktycznie musiałby zacząć "szczekać", pozdrawiam i życzę...
  2. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    A ja się zastanawiałem czemu stefany po tygodniu wojny prawie 700 wsi na minusie, ale teraz już wiem, dzięki.
  3. pajton.88.

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Nie ma co się dziwić a przede wszystkiim chwalić, że tak jest skoro od ponad 2 miesięcy się ze sobą nie bijemy xD Prawdopodobnie już w pierwszym tygodniu wojny ta statystyka się zmieni..
  4. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nic dodać, nic ująć!
  5. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Brawka, własnie takich zawodników TRD potrzebuje do tego by odmienić losy świata.
  6. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jedynym plemieniem na tym świecie, które zostało zmasakrowane pod względem reputacji i kompromitacji jest TRD, więc nie szczekaj bo dołączysz do kolegi morfusa za niedługo.
  7. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    W tej chwili, chyba z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że gracz Morfus to jedna wielka niedorajda xd, TRD organizacją może i nie grzeszy, ale Ty kolego nie potrafisz niczego prócz pisania na forum . Uważam, że w tym czasie konkurs na największego klauna s190 został definitywnie...
  8. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Halo dobry wieczór, witam odklejonego Pana, po tej wiadomość wywiad trochę jak u ruskich i to sianie propagandy, najwyższy poziom, chociaż tyle potraficie. Zostaję przy tym co napisałem 31ego waszemu głównemu wojownikowi na forum ogólnym- morfusowi Wy dostaniecie i tak wpierdol i tak o to się...
  9. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Wy dostaniecie i tak wpierdol i tak o to się nie musisz martwić, jak TRD wysyła na front podobnych do Ciebie przy tak małym odcinku frontu tzn, że sięgnęli po rezerwy rezerw.
  10. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dajcie nam to TRD! już, ile można czekać...
  11. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Git, że tu wpadłeś zrobić Hau Hau. Bez znaczenia w jakim celu. Nie jestem Tobą na szczęście Minęło tyle czasu a Ty cały czas masz kompleksy na moim punkcie, bez różnicy dla mnie czy światy z ms czy bez, na każdym z nich z Tobą wygrywam/będę wygrywać .
  12. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Byłeś pierwszą osobą która, coś tam mówiła na Rohan w początkowych etapach gry, nie umkło to mojej pamięci, słynne przysłowie mówi, krowa która [...] Jakiś świat dla lamusów mówisz, sam nie sprawdziłeś się na tym świecie, więc jak mam Ciebie nazywać? Co mi pokażesz na świecie z ms? Że umiesz...
  13. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Odklej się, please
  14. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ojeju jeju czarodzieju, toż to rzecz niedorzeczna, straszna. Te pasy to już mamy zapiąć, czy poczekać jeszcze?
  15. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Oj tam... @Wawrzynek x Rudinek sojusz osobisty wchodzi w grę? Zaraz koniec czerwca a ja muszę na truskawki jechać.
Do góry