Najnowsze treści autorstwa PacikW x Cuna

  1. PacikW x Cuna

    Lista moralnej hańby świata 194

    Wyśmienicie
  2. PacikW x Cuna

    Lista moralnej hańby świata 194

    Ja nie cwaniak, ja dobry człowiek
  3. PacikW x Cuna

    Wojna Kumple - Galowie

    Gratulacje kumplom wygrania wojny z galami, może zostaniemy kumplami jeszcze
  4. PacikW x Cuna

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    :((
  5. PacikW x Cuna

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Raczej odwrotnie mam, kolegę ONRowca co został Komuchem xD Ale pluje na lewice i partie razem, bo widzi iż to nie ideowi ludzie :) Inaczej jak jednostki '' mniej ważne '' odwalają takie numery, a nie jak jednostki ważne i mniej ważne :). W naszym środowisku jest to traktowane jako grzech...
  6. PacikW x Cuna

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Nie no wiesz, że nie są święci. Nikt nie jest, każda partia ma jakiegoś szura, odklejenca. Ja np. antyszczepionkowcow jak brali na listę byłem na NIE - sam nie szczepilem się na covida. Ale inne szczepionki uważam za potrzebne. Wszyscy co się szczepili u mnie na covida przechodzili go potężnie...
  7. PacikW x Cuna

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Jak znajdę dziś dam, dla Ciebie ziomal poszukam
  8. PacikW x Cuna

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    To jest hipokryzja lewicy, korwin jest walnięty z tym co mówi. Za to, lewica nie przyznaje się do fikołków swoich a określa ich jako bohaterów tych zbrodniarzy. Stalina, Marksa, Lenina. Lider partii razem, pochwalał działania Lenina w tworzeniu państwa proletariatu (Zandberg) to jeden z...
  9. PacikW x Cuna

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Partia razem nie lepsza. Neomarksizm w czystej postaci. Neokomuchowy powinny być zdelegalizowane. Oni jawnie określali Stalina i tym podobne postacie jako autorytet. W Ruchu Narodowym nigdzie nie było fascynacji Hitlerem, wręcz przeciwnie sam wypraszalem typa co kiedyś chcial wykonywać "...
  10. PacikW x Cuna

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    v1bro :p nie miał już deff i nagle znalazł się w kumplach :)
  11. PacikW x Cuna

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Uznajesz nasza kosę w kumpli, jak brali ludzi z mniam (naszych wrogów gdy dostawali bęcki bez konsultacji) ale Rafałów co wjechali w Xmas bez okresu wypowiedzenia na podstawie '' jedynie brania zastów ich wroga '' . To już nie kosa? XD kumple; 1) Miały tajna radę na mess kumple + marionetki...
  12. PacikW x Cuna

    Wojna Kumple - Galowie

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj darmy
  13. PacikW x Cuna

    Wojna Kumple - Galowie

    Bądź wiernym Psem, bo darmy nie dostaniesz. Ja rozdaje, więc no uważaj.
  14. PacikW x Cuna

    Wojna Kumple - Galowie

    Chodź Cię ugryzę w kostkę zwyrodnialcu, nie drażnij Psa jak jest spokojny
  15. PacikW x Cuna

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Może się dogadamy jakoś.. nie wiem, Kuwejt to mój brat. Zaprasza na dc, zrobimy trójkątne spotkanie ja, Ty, Kuwejt.
Do góry