Najnowsze treści autorstwa Paawcio

  1. Dzień Dobry Misiaki

    To zrekrutujcie 6 człon to sobie nabijecie wtedy <rotfl> Wpierw wojna z zamkniętą Tajemnicą bez obrzeży a teraz wypowiadacie Pon Nazwie i pewnie po 2 miesiącach walki z Fine sobie za darmo od 2 strony darmy weźmiecie no naprawdę szacun jak na plemię TOP1 z tyloma członami Chapeau bas
  2. Dzień Dobry Misiaki

    Coś jeszcze chcesz dodać bobasku ? <lol> https://pl186.plemiona.pl/public_report/c2b1105a7e6c2ce02c2b21d721213106 https://pl186.plemiona.pl/public_report/e3d2317b6f59c8cfee7d8722b6c926d2 https://pl186.plemiona.pl/public_report/72d1cf87e91343772f523a9e76aa198b
  3. Dzień Dobry Misiaki

    To fakt to różni starych graczy od nowych że nie rzucają kontem po 1 akcji tylko walczą do końca <tanczy>
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Wystarczy topkę AK przejrzeć i większość to na darmach leci nie wspominając że niektórzy nawet jeszcze nie wbili w pokonanych 1mln przy 50+ wioskach słaby świat jak nie wiem co .
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Tak same fejki lecom dzisiaj 500 krzyży 14 karet i nic nie przejęliście ode mnie haha Wielkie Fine chociaż dobry ubaw mam na zakończenie tego świata I skoro przywołujesz tu moje 540k w obronie to co mam powiedzieć o was gdzie spora część ma mniejsze ode mnie ? A ja w większości przypadków...
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Bo ja do wroga nigdy nie przechodzę xD
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Nie ma się czego bać oni już 3 akcję rozpisują na mnie 15 na 1 i nie potrafią wioski przejąć a stracili już 5 z odbitek haha Dzisiaj może coś uda im się przejąć bo nie chciało mi się już do końca klinować xD Jeszcze sami nie mogą dać rady to zrekrutowali ziomka od nas bo nie mogli go też przejąć
  8. Dzień Dobry Misiaki

    Bellum powinno pierwsze walnąć Fine bo oni teraz akcję mają dzisiaj na Nazwę i większość ich offów wróci dopiero za jeden-dwa dni lepszej okazji nie będą mieli
  9. Mapa od Kruka

    Na tą chwilę Witam w najlepszej sytuacji do wygrania świata <tanczy>
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Zamiast zrekrutować wartościowych graczy to walczą z Nazwą byłymi plecakami którzy tak łatwo swoich wiosek nie oddają a inni sobie zasyssają barby albo darmy na obrzeżach i Fine zostaje w tyle jeszcze z miesiąc i nikt się nie będzie z nimi liczył :D
  11. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    To niech zbanują te grające boty to ludzie wrócą ale jak administracja ma wywalone to graczy będzie ubywać proste
  12. Dzień Dobry Misiaki

    Inni mnie nie interesują bo jak już wcześniej wspominałem 80% graczy tu nie gra na poważnie w plemieniu nawet nie ma KO ani KD więc nie macie się czym podniecać, mogę za siebie powiedzieć że ubiliście 0 offów,0wiosek przejęli mimo 250 krzyży nawet za dużo się nie napociłem mimo że miałem jeszcze...
  13. Dzień Dobry Misiaki

    Zniknę to zniknę ale jedna akcja na mnie to za mało :) Szczycić też nie macie się czym bo tutaj może z 20-25 osób coś ogarnia a reszta nowych więc żaden sukces bić warzywa. Zobaczymy co wy pokażecie jak dostaniecie pierwszą prawdziwą akcję offową bo póki co to nawet nie potraficie offow...
  14. Dzień Dobry Misiaki

    Zamiast się cieszyć że ci daję rady na przyszłość to ty taki jesteś wiesz co . Lepiej ogarnij ludzi bo za dużo piją albo źle przeprowadzacie akcję bo niektórym się dni pomyliły o jeden <piwo>
  15. Dzień Dobry Misiaki

    To był troll jakbyś nie wyhaczył, serio myślałeś że dojdę do wroga ? <lol>
Do góry