Najnowsze treści autorstwa p1sz0N

  1. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    Macie ogromną przewagę liczebną i próbujecie grać nieczysto wysyłając WG do naszych o fejkowe odbitki? Żałosne AK.. :rolleyes:
  2. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

  3. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    @Kijoszi Nie no, jak patrzę na screeny przy zakładaniu granicy to sporo wiosek AK przekroczyło od momentu jej powstania, gdzie swoich barb nie zjadaliście tak chętnie. Do tego dużo osób od was nie wiedziało również o nowej granicy i kłócili się, że przekraczamy, gdy to już był nasz teren...
  4. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    Na samym K66 przejęliście 49 wiosek poza granicami, a od początku powstania granicy połowa barb z K66 miała kłódkę od Kogzy z AK (po naszej stronie i po waszej). Cały czas nadal przejmujecie nowe. Ataki owszem były, ale z Waszej strony offy/grube po prostu na nasze wsie, a od nas na wsie...
  5. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    @Sylwan23 akurat my o każdy cm frontu musimy walczyć, bo Plecaki/Nazwa nie rzucały kontami, rekrutowali kolejne człony i się bronią. Jak Tajemnica wjechała w Chaos, a my mieliśmy wypowiedzenie z Chaosem to też nie wjechaliśmy po łatwe wsie, tylko czekaliśmy.
  6. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    Jest poniedziałek. Plecaki spakowane?
  7. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    Wy na swojej akcji byliście -4, my za to +57 :) Rekrutacja 3 dodatkowych członów Wam nie pomogła <nonono> Strona: 1: Plemiona: FINE, FINE2, FINE3, ALAFIN Strona: 2: Plemiona: PLECAK, PLEC4K, PLE5AK, PL1CAK, PL4CAK Timeframe: Ostatnie 24 godziny Przejęcia : Strona 1: 86 Strona 2: 29 Różnica: 57
  8. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    Macie 150 wiosek więcej (po rekrutacji 3 członów hehe), gdy my skasowaliśmy prawie 2 Wasze człony :) 1.615.710mln pokonanych w ataku, także "parę ataczków" to nie jest, a mimo to nadal jesteście -5 na akcji, a -12 w ciągu ostatnich 24h... PRZYPOMINAM - na waszej NAJWIĘKSZEJ akcji dotychczas...
  9. p1sz0N

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    My przez długi czas graliśmy w samym centrum jako nowo powstały twór - PNŚ. Wygraliśmy z Voltami mając front z Arch i Najemnikami. Po kilku miesiącach zdecydowaliśmy się na fuzje z Najemnikami i tam już graliśmy dalej.. Chyba najlepiej zapamiętany świat według mnie. Do teraz utrzymuję kontakt z...
  10. p1sz0N

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    Tym bardziej te "Według mnie i kilku innych osób chwilowo dygają portkami" i brak wojen... Polecam zmienić, bo nie ma to żadnego odzwierciedlenia z rzeczywistością, a stawia plemię w złym świetle, gdyż sami ich wyzwaliśmy do wojny, którą zdecydowanie wygrywamy. Pojedynczego wpisu pod całością...
  11. p1sz0N

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    Nie wiem, czy nie dostałeś do końca dobrych informacji, ale.. FINE nie było podpisane z Plecakami i walczy z nimi od dawna. W zasadzie mamy otwartą wojnę od ponad 23 dni. Tajemnica dopiero niedawno dołączyła do niej, bo przez spory czas oddzielał ją Chaos. Napisałeś tak jakbyśmy pozostawali...
  12. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    Dobrze, że Plecaki przygarnęły 3 dodatkowe człony, przynajmniej będzie co podbijać <szampan> Wczorajsza akcja:
  13. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    Wczorajsze pakowanie Plecaków <boks>
  14. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    Jak wyżej, u nas od początku mówiło się, że Style zagrało dobrze, dzielnie się bronili i jak wspomniałem - część z nich robiła to nawet po tym jak pozostali wrzucili kasację. Tutaj należy się ogromny szacunek. Rada dbała też o to, aby każdy kto przyszedł mógł poczuć się członkiem plemienia, a...
  15. p1sz0N

    Dzień Dobry Misiaki

    Człowieku, tam sam EKS-y, które był bez ustawionego frontu i które z 3 członów zredukowałem szybko do 1 pchały front ze Style.. Właściwie to ja i @Sir ThornWar , żeby nikomu nie umniejszać, bo poświęciliśmy na to masę czasu zostając z dnia na dzień w obcym plemieniu KO, KD, zajmując się redukcją...
Do góry