Najnowsze treści autorstwa Ovince

  1. Ovince

    Dzień Dobry Misiaki

    Cześć wszystkim, nie chcący przypomniałem sobie o tej gierce, widzę, że tutaj bez farmienie, warto jeszcze zacząć czy zapomnieć na kolejne 3-4 miesiące aż wyjdzie kolejny bez farmy?
  2. Ovince

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    ale się zesraliście o to, że będzie wam trudniej darmy przy sobie załatwiać, tfuuu na was
  3. Ovince

    Światy 161 i 162 - dyskusja przedstartowa

    Nie namawiam Cie ale nie wystartujesz
  4. Ovince

    Światy 161 i 162 - dyskusja przedstartowa

    +1 jak tego nie zrobi to zostanie przekreślony i uznam ze fboy > bulwa
  5. Ovince

    Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

    Pamięta ktoś kto sprzedał nasz team na jednym z poprzednich takich serwerów na rzecz Rumunów(?)?
  6. Ovince

    Classic- dyskusja przedstartowa

    mozliwe, lata temu na technologiach gralem
  7. Ovince

    Classic- dyskusja przedstartowa

    generalnie to te technologie zróbcie 3 lub 5 poziomowe zamiast 10 i bedzie wszystko git ps. no i moze moenty zamiast paczek
  8. Ovince

    Classic- dyskusja przedstartowa

    Mam za dużo czasu przez covid, jak ktoś znajomy startuje z ekipą to mogę wpaść
  9. Ovince

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    @kmic co multikont sobie pozakładał
  10. Ovince

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Coś ty Zyguś :D Zdaję mi się, że od siedzenia pół dnia przed komputerem w robocie ostatnimi czasy nawet mi się przybrało na masie, a to u mnie wyczyn wielki :D A tak na poważnie, to już nie pamiętam ile 10k może zajmować miejsca
  11. Ovince

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    10k graczy na serwerze, fajnie, nie będzie czterech kontynentów tylko cztery + ościenne do połowy
  12. Ovince

    Przegląd plemienia - komentarze odnośnie planu zmian

    Czy tylko ja uważam że ta aktualizacja to zbyt duża ingerencja osób trzecich w nasze konto? Wystarczy dodać możliwość wysyłania ataków czy pomocy i będzie to na takim samym poziomie jak przekazanie komuś passow do konta... To jak dla mnie, szarego gracza nie chcącego już rządzić ani być w...
  13. Ovince

    Światy 145 i 146 - dyskusja przedstartowa

    cześć koledzy i koleżanki!
  14. Ovince

    Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

    Zawsze marzyłem by polecieć do Nowego Jorku, ale to chyba za daleko jeszcze dla mnie, możesz mi coś więcej opowiedzieć o "HEG"?
  15. Ovince

    Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

    W grepolis grałem, możesz mi wytłumaczyć o co chodzi w tych plemionach?
Do góry