Najnowsze treści autorstwa over93

  1. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Gadasz, nie gadasz. Co za różnica. Jeśli ktoś wytyka Ci błędy, nie widząc ich w sobie to nic nie zrobisz. Tak samo pytanie czy to się nazywa dialogiem czy czyjąś grą. Widzisz w tej rozmowie próbę zrozumienia? Jak nie to to zakończ
  2. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Farmie, odpuść.
  3. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Cokolwiek napiszesz Pisz o grze W końcu do tego jest forum Nie angażuj osób trzecich Zwłaszcza tych które Ci nic nie zrobiły
  4. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Po północy sobota/niedziela Wy normalni, głupi czy z Pucka? Weźcie tego drinka jebnijcie, wyluzujcie
  5. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nawet studia stary i mówię o pojedynczych atakach. Bo jak zacznę mówić o tych masowych z odległości 17 pól równo na 9:30 to też mogę znaleźć srgumenty że był to bot
  6. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nie no ale cały czas macie problem z czytaniem ze zrozumieniem, jak to przeczytacie parę razy i zrozumiecie dajcie znać
  7. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Pokaż jak robisz ręcznie dwa ataki w 277 i dwa ataki na 477 ms na jedną wioskę Zademonstruj
  8. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Co Ty mi pierdolisz Na jedną wioskę pojedyncze atako szły synchro 277 dwa ataki i 477 synchro dwa ataki
  9. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    No jak widzę że atako idą dwa w 277 ms te same i dwa 477 to nie uwierze ze to nie bot
  10. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    To może po prostu zamiast się spinać i przepychać zróbmy memy i się z tego śmiejmy bo żadna ze stron święta nie jest, a tylko cały czas przepychanki
  11. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    A ja życzę wszystkim miłej nocki Moja huta dobrze działa
  12. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dooriano italiano Ale no nie oszukujmy się, chociaż byś się zesrał ludzi do gry nie zmusisz, dużo pracy wynikało z chęci a nie poganiania kijem Btw. Przyganianie przez Varendiela Łazanowi gdy sam się skasował po 90 dniach wraz z plemieniem jest conajmniej komiczne. Ja bym szczerze mówiąc...
  13. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ale co, że personalnie ja tutaj szary gracz jestem i wypowiadam się za siebie. Nie wiem co to znaczy pushing na tym świecie. Nie piszę po Waszych graczach. Nie kupuje od nikogo wioski. Nie jestem wpływowy w tym plemieniu. Nie gram z ekipą z s157. Nie powielam schematu i błędów z tego świata, nie...
  14. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jak Wam tak słabo idzie, że musicie się posuwać do takich tanich zagrywek, mogę Wam część swoich wiosek oddać, może wtedy wasze szanse się zwiększą Bez odbioru, szkoda tracić na was czas i nerwy
  15. over93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    wersja 10h :D
Do góry