Najnowsze treści autorstwa Oskarish x Benwolf

1. Oskarish x Benwolf

Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Tamten świat to akurat trochę inna bajka, ale coś w tym jest Rotes. Może kiedyś się trafi jakaś ekipa, która zagra normalną agresywną gierkę a nie chowanie się pod fuzjami i sojkami byle blaszkę chapnąć XD #makeplemionagreatagain
  2. Oskarish x Benwolf

przecież tutaj mogę pisać co mi się podoba, na pw ci nie narzekam XD
  3. Oskarish x Benwolf

Jak się przebijecie do artów to dzwoń albo pisz na fb, kontakt masz. Chętnie wam pomogę :*
  4. Oskarish x Benwolf

Kto pójdzie na zakład, że jak sver zacznie dostawać od trd to zrobią z nich kolejne człony artosabatów? Już chyba dwadziescia członów się naliczy XD
  5. Oskarish x Benwolf

Niech ci będzie, łap lajka
  6. Oskarish x Benwolf

Przecież dobrze wiesz o co mi chodzi, nie łap za słówka XD
  7. Oskarish x Benwolf

+1 Wierny kibic TRD od 3 dni here, mam nadzieję, że pokażą że to coś ze 141 w czym niestety miałem przyjemność uczestniczyć to tylko wypadek przy pracy i się przejadą jak walec po tym molochu
  8. Oskarish x Benwolf

Niestety tak, wszystko z zakładki na forum o bardzo zabawnej nazwie FRONT GŁOMBy
  9. Oskarish x Benwolf

Tymczasem u art of sabat podniecenie jakby to oni byli 17 razy mniejsi xD
  10. Oskarish x Benwolf

Nie będę nawet tego komentował Szkoda ze zrekrutowaliście wszystko co ma chociaż jedną wioskę naokoło bo kosa w takie gówno to byłby obowiązek obywatelski XD
  11. Oskarish x Benwolf

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD przebijcie się trochę na zachód gołąbki to z chęcią wejdę z powrotem na konto, żeby wbić kosę tym obsrańcom XDD
  12. Oskarish x Benwolf

No jeszcze jak piszą to ludzie z zewnątrz to mogłaby być oznaka strachu przed gigantem, ale skoro z wewnątrz dużo ludzi wyśmiała tą decyzję to coś jednak musi być na rzeczy, nieprawdaż? Tak dla sprostowania, bez żadnych zaczepek w twoją stronę Cygan, nie przypominam sobie, żebym był o cokolwiek...
  13. Oskarish x Benwolf

Osobiście mam nic do większości graczy z sabat, ale granie w ponad 500 osób jest dla mnie co najmniej śmieszne, więc nie będę grał. Benwolf podobno chce dalej klikać, także konto zostanie w plemieniu, ale beze mnie. Ja sobie poczekam na 156 te kilka tygodni i pewnie razem wbijemy na świat :)
  14. Oskarish x Benwolf

W sumie plus dla sabat, że znaleźli łosia jak już powoli zbliżał się upadek
  15. Oskarish x Benwolf

Ja też chętnie się gdzieś wybiorę na wycieczkę grubasami. Zanim tutaj ogarną ten syf z milionem graczy to już bym odzyskał przyjemność z gry bez kombinowania gdzieś indziej. Jak coś to pw na fo XD