Najnowsze treści autorstwa Orionxl

  1. Orionxl

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Dajesz dajesz byq
  2. Orionxl

    Świat 200 nadchodzi!

    Niby mnie ostrzegasz, a jednak wyzywasz. Patrząc na to co sobą reprezentujesz to można tylko stwierdzić, że nie ma sensu czytać twoich wypocin i prowadzić z tobą konwersacji.
  3. Orionxl

    Świat 200 nadchodzi!

    Ewidentnie ktoś chce zepsuć wizerunek plemienia Witam po przez spam i propagandę. Dodatkowo robi się to nudne bo przez ilość wiadomości od jednej i tej samej osoby jest to coraz mniej wiarygodne. Wolałbym porozmawiać i posłuchać na jakim etapie jest wystartowanie zagranicznych ekip na św 200 ...
  4. Orionxl

    Świat 200 nadchodzi!

    Na 100 ile było ekip ktoś pamięta?
  5. Orionxl

    Świat 200 nadchodzi!

    Podobno 8 członów mają i idą po więcej przed startem xd
  6. Orionxl

    S200

    Szukam zapki do plemienia. Może być drugi skład, byle ekipa była zgrana ~priv
  7. Orionxl

    Świat 200 nadchodzi!

    1 rycerz z przedmiotami, jak za starych czasów. Mam nadzieję że pliki wam na to jeszcze pozwalają... Dodatkowo farma, a zbierak obojętnie. Byłoby przejmie gdyby świat był w miarę w wolny, żeby można się nim nacieszyć jako że jest 200. Wiadomo że bez Giełdy premium, 100ms odstępów między atakami...
  8. Orionxl

    Świat 200 nadchodzi!

    Szukam zgranej ekipy na świat 200. Może być drugi skład, nie muszę iść po blachę. Ważne żeby było z kim pograć.
  9. Orionxl

    Dyskusja świata 188

    Ale kogo to obchodzi co wy tam robiliście lub nie robiliście xD Ja piszę, że macie fajnego kolegę w plemieniu, a ty mówisz, że jednak to nie bo wy już nie graliście wtedy xD
  10. Orionxl

    Dyskusja świata 188

    Armagedon elegancki chłopak, dobrze wiesz o co chodziło ze zniknięciem z mapy, więc na co to pokazywanie cudzego profilu xd
  11. Orionxl

    Dyskusja świata 188

    to dobrze bo na razie to wieje ch*jem
  12. Orionxl

    Dyskusja świata 188

    Ale wy narzekacie na to wszystko... NM to, NM tamto, jak np. ARYNN poszło do Grzyb no i co ? No nie fajnie, ale no co z tego więcej zabawy i tyle, a wy tu jeszcze jakieś rzeczy wyciągacie, które były parę miesięcy temu xd
  13. Orionxl

    Dyskusja świata 188

    "analizy stukniętego.sa tak pojebane że nie zgrywają się z rzeczywistością .." Ale z tego co pamiętam Stuknięty pisał, że on przedstawia mape, rozwój i dodaje własny opis, który nie musi być zgodny z rzeczywistością, gdyż żadne plemie nie zdradza swoich planów, a ty przyjmujesz to jakby to była...
  14. Orionxl

    Dyskusja świata 188

    "Jest to mój ostatni post tutaj piszcie sobie ile wlezie byczki lecimy dalej z tą gierką" Ciekawe jak długo wytrzyma...do północy ? xd
  15. Orionxl

    Dyskusja świata 188

    Nie powiem mam dziś zabawę od rana, a to chyba najciekawszy traf
Do góry