Najnowsze treści autorstwa -one loser

  1. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nolifer błaga o sp. Masakra zajmij się życiem a nie gra w plemiona.
  2. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Siema noby kto Sie stęsknił? Nie nie wracam możecie spać spokojnie
  3. -one loser

    Oddajcie szybkie!!!

    Hej wszystkim. nie gralem 5msc moze nawet dluzej a tut taj taka informacja :D
  4. -one loser

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    250 Kurde byłem dwa tygodnie temu w Legnicy o tak myślałem kto jest obok i myślałem o @ceibo on jest z tamtych okolic ale było by mega ciężko się spotkać. Myślę że będę jeszcze w tym roku w Poznsniu więc będę pamiętał aby napisać
  5. -one loser

    Dlugie rundy

    Nieźle ze rund nie ma. Temat który powstał 13lqt temu został zamknięty z powodu okresu admina. Z powodu okresu admina rundy zostały poblokowane. Nadal uważacie ze kobiety powinny mieć prawo głosu?
  6. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nie
  7. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Chłopaku. Gdyby nie ja to byś przegrał na wstępie
  8. -one loser

    Usunąłem. Wybacz.

    Usunąłem. Wybacz.
  9. -one loser

    Siema lamusie. Co już koniec? Pewnie się chowasz pod innymi nickaki leszczu

    Siema lamusie. Co już koniec? Pewnie się chowasz pod innymi nickaki leszczu
  10. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Popełniłem ponownie błąd tak jak wczoraj.. dlatego już nam się odechcialo grać. Ale myślę że nie raz jeszcze się spotkamy. Graty wygranej
  11. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Fajnie się gra teraz sp. Lubię sobie pograć. Ogólnie są fajne rundy na sp i wogole jest super. Barca nob.
  12. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    barca to najwieksza zakała plemion. jest to czlowiek bez honoru. gosc ma 100nickow i mysli ze jest pro wgrywajac runde i wbijajac kosy. dla mnie 0
  13. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    W takim razie z racji tego iż wyszywanie mnie i pomawiacie tez grozi Wam prokuratura. Jest to jeden do jednego. Marcelek mówi że dyma matkę Zateckiego i moja. Jesteś kapi żałosny. Idź lepiej choinki zbierać. Najlepsze jest to że piszesz że niekarany i masz własną firmę a po co ci zaswiadczenie o...
  14. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jesteś taka żałosna ofiarą losu że szkoda słów. Ja granicy nie przekraczam bo nie muszę latać za Chełm po zawodówce tak jak Ty chudzielca xd
  15. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    To nie ja dostałem zawiasy. Więc chyba Ty xd
Do góry