Najnowsze treści autorstwa Ochrona Wioski

1. Ochrona Wioski

Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Tak czysto informacyjnie bo widzę że dalej mnie oznaczacie. Z rady zrezygnowałem po kosie czumbo. Na tym świecie nawet przez moment nie byłem KD (bo widzę ktoś tam wyżej napisał, że byłem). I od akcji sobotniej nie gram już. Decyzja o co najmniej przerwie została podjęta sporo wcześniej ale...
  2. Ochrona Wioski

A na kolejnym świecie już będziesz krystalicznie czysty.... tak to u was działa? Nie pisałem nigdzie, że na pewno kretowałeś bo na to miałem inne typy. Ale mobila cepece uwaliłeś na bez murku po przejściu.. frontowiec xd.. jak do ciebie front doszedl to kosa.. Wcześniej nawet nie chciałeś...
  3. Ochrona Wioski

Normalne ale zaraz będzie, że nie było offów :D Miałem obstawione na akcję 2 wsie + 2 diody, więc taki dywan z offów troszkę mi szkód narobił :D No ale zaraz będzie znów propaganda do graczy, że radny na bunkrach siedzi.
  4. Ochrona Wioski

Kolejny, który sprzedawał swoje plemię się odezwał. Ścieki wylewają na tym FO.. Tylko burzenie a ponad 30 full offów wleciało :D Nie wiem czy nawet kilka padło. Akurat Tajemnica to dzisiaj luzik. Ale te zjebki z jutra mi wpadły na puste wsie z których mobil poszedł na kliny / wsparcie. Ale jak...
  5. Ochrona Wioski

@przemeczi Gratulacje wygrania skilla w czipsach (no chyba, że "dostałeś" od kogoś, np. kertiza sąsiada) i dogrywania antyklinów na kilka ms za pierwszym razem. Nawet dawna reprezentacja miała mniej szczęścia :D Niestety z wioski obok nie udało mi się tego sklinować pomimo 4 prób. Chyba za...
  6. Ochrona Wioski

Nie gram 90% deff. Na ten moment jest to jakieś top60rw dnia. Spora część deffa siedzi na OSach, które nie są atakowane, spora część mobila padła na 0 murku, spora część mobila wysłanego dostała fejki. Zresztą co ja będę się tłumaczył. Pierdzieliliście przez ostatnie tygodnie jak to na bunkrach...
  7. Ochrona Wioski

Jakby ktoś się pytał jak to się stało, że mam puste wioski to.. 1x Pomocnik dnia Pokonaj jako wspierający najwięcej jednostek na tym świecie. Najlepszy wynik: dnia 21.04.2022 (24.851 jednostek) 33.528 / 71.649 Obrońca dnia Pokonaj jako obrońca najwięcej jednostek na tym świecie. 74.881 /...
  8. Ochrona Wioski

I tak VonDee plemiona to teraz takie szambo. Na dawnych światach gracze takie jak kertiz i cadu byli by tępieni za to co np. odwalili na 170. Tutaj dogrywają z bota i im się jeszcze przyklaskuje. Ale jutro zbiera takie ścieki i coraz większa ogólna akceptacja.
  9. Ochrona Wioski

A to Ty biczu XD Pod jakim nickiem teraz grasz?
  10. Ochrona Wioski

Nawet do mnie dzisiaj jeden śmiałek napisał czy nie chcę przejść XD
  11. Ochrona Wioski

Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Nie wiem kto tu na plecach jechał :) Bez naszej ofensywy możliwe, że kto inny by świat wygrał :) Jedynym sensownym momentem na wojnę było od razu przejście do wojny jak zakończyliśmy wojny z Wpadką i BN a nie po kilka milku miesiącach jak już część graczy pokończyła, część oddała wioski itd...
  12. Ochrona Wioski

Martwiłbym się bardziej gdyby każdy miał takie same :D Przecież to gdzie się gra to w dużej mierze determinuje przypadek (tam gdzie się zaczęło i jaką pierwszą ekipę poznało) no i później wybór jak ma się już jakie rozeznanie kto jak gra. Ale wraz ludzie są różni. I powinni być różni. Dasz...
  13. Ochrona Wioski

No i tutaj przykład, że nawet w jednej ekipie gracze mogą mieć różne zdanie. Co jest i powinno być normalne. Dlatego kilka x Wam zwracałem uwagę, że uogólnianie jakichś postów jednostek do zdania całego plemienia nie ma sensu bo ile ludzi tyle opinii. Ja akurat uważam, że na terenie bardzo dobrą...
  14. Ochrona Wioski

No to potwierdziłeś, że grali skoro tak samo jak GGWP. Też nie cała. No chyba, że takie konta jak Mortoth pomimo grania każdego świata z Wami nagle na tym świecie grały przeciwko Wam.. no ale w końcu się nawróciły i grają z Wami :D W domu Ewci to musiały talerze latać dopóki Ewcia się nie...
Do góry