Najnowsze treści autorstwa Ochrona Wioski

  1. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mnie obrót spraw nie zaskakuje bo to jest kontynuacja tego co psuje plemiona już od dawna. Smuci mnie jedynie że gra której poświęciłem masę czasu tak nisko upada ale najwidoczniej taki mamy przekrój społeczeństwa. Plemiona najbardziej znane, utytułowane, które powinny być przykładem...
  2. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niedługo będą wyciągane pewnie osoby z obrzeży pld-wsch bo tam trochę ich było z powiązaniami. I tak oto można powoli zamykać świat. A potem kolejny i kolejny :)
  3. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Proponuję program okno + aby wstawić jedno nowe okno nowe w opuszczonych kamienicach. Kamienica będzie wyglądać ładniej.
  4. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Może już się poddają i wojsko ubijają?
  5. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Fajne skrypty :D
  6. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Statystycznie zawsze znajdą się jakieś osoby co uwierzą w cokolwiek. Więc pewnie jakieś konta uda im się wyciągnąć. Rezultat lepszy niż brak takiej grupowej, chociaż takich akcji nie popieram.
  7. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rada nie wiedziała zakładając kłódki :(
  8. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pewnie nogi za cienkie. Tylko czytać
  9. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Neutralne mam do tego już podejście. Po 176 byłem na niego cięty.. odmówiłem m.in. gry w KEY na 182 na starcie ze względu na to że był w składzie. Ale z czasem mi przeszło. Nawet jakiś czas na 182 grałem z nim w plemieniu (chociaż teoretycznie większość grał tam jego coop (Chudes). Obecnie już...
  10. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Yep. Ogólnie przeprosił za to. :)
  11. Ochrona Wioski

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    @Świetlisty Władca dalej potrzebujesz radnych? :d
  12. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ta kosa była ciężka bo wcześniej zapewniał że na pewno zostanie. Dostał bana na tydzień bez ochrony. Cały mobile poszedł do niego na ten tydzień. Jak pojawiały się jakieś ataki to od razu wrzucaliśmy resztki. Były dyżury pilnowania konta (także w nocy). Żeby go zmotywować przesunęliśmy akcje i...
  13. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ostatnie bany na 200 poleciały z tego co czytałem za używanie jakiegoś konkretnego programu. Poza tym w ostatnich latach support właściwie nic nie robi z tym. Przecież nawet jak z Magami się klepaliśmy to były co najmniej 2 jednostki gdzie każde dogranie do 5 ms było. Były screeny, były...
  14. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Po pierwsze bany za boty poleciały jeśli mi nie umknęło po obydwu stronach. Po drugie wrzucali tutaj screeny, gdzie masz równe i małe przedziały wysyłanych ataków... z tych samych wiosek na te same wioski. Grałem na różnych etapach gry i o ile waląc z fejkomatu jesteś w stanie się pomylić i...
  15. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    O to słyszałem o jednym. Na szczęście indywidualne.
Do góry