Najnowsze treści autorstwa Ochrona Wioski

1. Ochrona Wioski

Dyskusja o sytuacji na świecie 170

GGXD to jeszcze jak grałem nie wiadomo było dla kogo grają. Teraz przynajmniej wiadomo. Oczywiście do tego zbioru bez rączek nie zaliczam dawozo i kilku innych osób, które szanuje. Dobrze że nie przekonali mnie do dalszej gry na tym świecie, gdzie tylko Puki ładnie grają.
  2. Ochrona Wioski

Nie pisałem o przejściu jak już wiele zrobić nie można było ale czasie wcześniej kiedy był w GGWP po 'deffa' i z tego co wiem nie dostał go.
  3. Ochrona Wioski

Samo to jak olane były informacje o osobach co przejmą dużo mówi. Gdyby rada GGWP nie olała tych informacji dziś sytuacja mogłaby wyglądać zupełnie inaczej bo mieliśmy tu dobrych graczy. Gdyby na miejscu GGWP było jakieś ogarnięte plemię no to mogłaby być równa walka. Bo szału nie ma po drugiej...
  4. Ochrona Wioski

Może i wiadomości chodziły ale fakty są takie, że na pierwszą akcje prosiliśmy o mobila. Dostaliśmy o informację, że gracze mają zakaz samodzielnie wysyłać deffa i robią jakiś zbiór aby wysłać go kontrolowanie dobrze. Później dowiedzieliśmy się, że osoba która miała to ogarniać wrzuciła komuś...
  5. Ochrona Wioski

Z core robaków nie było rekrutacji. Jeśli kogoś brali to osoby, które w robakach znalazły się po upadku syn. Z tym deffem to tez szału nie było. ale i tak chociaż coś wysłaliście w przeciwieństwie do GGWP (nie licząc jednostek, które same coś podesłały). Ale i tak wysłane zbyt późno, zbyt małe...
  6. Ochrona Wioski

Dajcie nam offy z GGXD to więcej wiosek wpadnie :P
  7. Ochrona Wioski

Praktycznie wszystkie przejścia były wiadome wcześniej ale info planet przez radę ggwp. Chyba szczyt możliwości osiągnięty już został :)
  8. Ochrona Wioski

DH nic nie powinien
  9. Ochrona Wioski

Myślę, że Edycie chodziło o jakieś oficjalne stosunki, których nie ma. Bo nieoficjalnie wiadomo, że na tą chwilę gramy do jednej bramki. Co do zasta Puk na Coningtonie to mieli go jak był w GGWP. Nie kojarzę żeby mieli jakieś zasty w Robakach :)
  10. Ochrona Wioski

BIAŁE MAPY

Można się przewidzieć jakby nie było :) Na pewno to co się dzieje teraz jest w dużej mierze skutkiem tego co się stało. Przynajmniej na przykładzie swojego konta widzę, że miesiąc później mógłbym coś zrobić ale tak mogłem tylko patrzeć. Nasze opóźnienie startu jest bardzo istotnym czynnikiem na...
  11. Ochrona Wioski

BIAŁE MAPY

Po części zgodzę się, że jest to możliwe, że zdobylibyście ten teren ale w tym czasie np. moglibyśmy rozebrać konta widma, które teraz przejmujecie czy ustawić jakoś obronę. Dwa, że jak zaczęli Syny kosować to część z nas miała mocno nie rozwinięte wioski. Sam zacząłem jak Gucio miał już prawie...
  12. Ochrona Wioski

BIAŁE MAPY

Cały czas nie odnosisz się do przyczyny tylko podajesz skutki. Gdybyście nie wbili na zaplecze po kosownikach / kosownikami to nie byłoby Wam tak łatwo rozbierać mniej aktywne konta / rzucone na zapleczu bo by Was tam nie było. A tak sobie przejmujecie na zapleczu takie konta jak Afrodyta z...
  13. Ochrona Wioski

BIAŁE MAPY

Gdyby nie te kosy to by to wszystko inaczej wyglądało. Na tej tygodniowej mapce znów pojawiły się wasze wyspy na kosie ukradli 600pp i seequera. Wcześniej wbiliście na obrzeża Shiftem, wcześniej Diaxowerem, wcześniej lukim, miśkiem, to tylko grą, diablo, iwaniakiem itd. Diody były wbijane na...
  14. Ochrona Wioski

Bardzo możliwe. Nie grałem w tamtym okresie i średnio też obserwowałem co się dzieje.
  15. Ochrona Wioski

Ogólnie to z TW nie miało być fuzji ale chwilowe połączenie aby nie zamrozić sobie możliwości działania gdyby Gołębie wjechali w TW. Zresztą uprzedziłem Gołębie [wróciłem na kilka tygodni ogarnąć bałagan po rozpadzie], że nie wystawimy jako Sabat TW i albo gramy razem albo nie. TW miało wrócić...