Najnowsze treści autorstwa kamo

  1. kamo

    Dyskusja

    A potem zdziwienie że nikt nie chce się tutaj wypowiadać ¯\_(ツ)_/¯ PS: miłego monologu
  2. kamo

    Dyskusja

    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  3. kamo

    Dyskusja

    Co do Paradise, to niezależnie od tego ile fikołków zrobicie, niezaprzeczalnym jest fakt że nasrali na głowy zarówno sojusznikom (czy to LM czy KARA którym co najmniej raz obiecali fuzję - może było tego więcej - a teraz będą obserwowac jak KRP ich zjada, czy też nam którym obiecali zjechać PB...
  4. kamo

    Dyskusja

    Ehh, klasycznie, "szkoda szczempić ryja" ale się wypowiem: Od 09.07 do 08.08 (oficjalna wojna) JABOL straciło 117 wiosek, to jest niezaprzeczalny fakt. (niezaprzeczalnym faktem jest też to że w tym samym okresie przejęliśmy ich ponad 1000 w różnych częściach mapy, więc finalnie wciąż jesteśmy...
  5. kamo

    Dyskusja

    Trochę "szkoda strzępić ryja", ale niech Ci będzie, odpowiem: Zabawne jest to że pisze gracz plemienia które jak tylko nasz radny był poza plemieniem wciskało mu zapro argumentując to (jak ktoś chce nick i screeny to zapraszam na PW) Więc jeżeli ktoś tu reprezentuje patologiczne zachowania to...
  6. kamo

    Dyskusja

    W wojnie są dodani więc ich policzyłem, następnym razem mogę ich nie liczyć
  7. kamo

    Dyskusja

    Swoje poprzednie statystyki oparłem na oficjalnej wojnie w członie w którym jestem, jeżeli macie też wojne z KARA+FARMERS to wtedy statystyki/proporcja z waszej perspektywy wygląda tak: plemiona: JABOL + Paradise + KARA + FARMER + MNIEJSZE PLEMIONA, liczba graczy: 808, liczba wiosek: 29948...
  8. kamo

    Dyskusja

    robimy co możemy panie Time <3
  9. kamo

    Dyskusja

    a cała dyskusja się zaczęła od tego że napisałem że ktoś nie mógł poczekać 12 dni aż wypowiedzenia PoN'a minie xD
  10. kamo

    Dyskusja

    Wiesz jak ja trafiłem na A7 (moją pierwszą Arkadie <3)? Zjechali mnie na innym świecie gdzie rozwijałem dla kogoś wioskę, trafiłem na Arkadię i tak sobie rozwijałem hutę żelaza w swojej wiosce obok graczy którzy w danym momencie mieli już po 30 wiosek, dołączyłem do randomowego plemienia z...
  11. kamo

    Dyskusja

    no sam to przyznałeś w sumie, z resztą po czasie i tak już tego nie zweryfikuję, mogę jedynie sprawdzać staty dla A9 ¯\_(ツ)_/¯ Oczywiście że warto, i takie przykłady też mamy no ale jak ktoś tu trafił przez przypadek i loguję się po parę godzin dziennie to powodzenia xd Ależ ja niczego od was...
  12. kamo

    Dyskusja

    Wygraliście z plemionami które nie posiadały żadnej wewnętrznej struktury organizacyjnej, nie organizowały akcji, nie miały selekcji i multum kretów xD Zazdro
  13. kamo

    Dyskusja

    Jeżeli ta tabelka ma czegokolwiek dowodzić to tylko tego że graliście na noobów xD Brawo wy
  14. kamo

    Dyskusja

    Chociaż w ramach kolejnej ciekawostki mogę zdradzić że z dużych plemion to nie KRP ma najbardziej doświadczonych graczy (uśredniając) na papierze a PB. Przeciętny gracz PB ma aż 2070 przejęć w swojej karierze (20% więcej niż przeciętna katapulta) i około (400% więcej niż wynosi "średnia Arkadii")
  15. kamo

    Dyskusja

    Ehh, podpisywanie się ze wszystkimi to nie była moja decyzja ale biorąc pod uwagę że gdybym wbił na świat na który trafiają głównie zjechani gracze i miał z graczami którzy nie potrafią użyć skryptu do fejkowania grać na KRP które z topkowych graczy byłoby w stanie złożyc 3 człony (99 graczy!)...
Do góry