Najnowsze treści autorstwa Nezus

  1. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Teraz mnie olsnilo. Wczoraj w wyniku niewiadomych przyczyn urwał mi się film około godziny 24 @SzybkieOszustwo uaktywnił się o 2 w nocy - czy to przypadek ?
  2. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Możliwe iż defragmentacja mojej jaźni wkroczyła w nową fazę i już nie jestem świadomy nowych wcieleń..
  3. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mam wrażenie, że ze 100 stron tutaj nabiła jedna osoba patrząc na to ile mulciakow tu jest ‍:oops:
  4. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gratulacje dla Witam, imponująca akcja. Na takim etapie rzadko się takie coś widuje.
  5. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ah no tak te TI.. Szkoda, że brakuje w tym zestawieniu plemienia z największą ilością przejętych wiosek ;)
  6. Nezus

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    O czym my mówimy jeżeli 90% plemion obrzeżowych ma wsadzonego jakiegoś kreta,który ma zadanie dostać się do rady i podsyłać stany wojsk ? Lub jakiś znajomy celowo tworzy takie plemiona, żeby potem przed akcją je rozwiązać. Sami sobie to robimy, tryhard wszedł za mocno.
  7. Nezus

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Hm. Nieprawda ? Jeżeli chodzi o proporcje 60-40 to SPEED ostatnio wygrało dwa takie światy, 147 i 184. Nie wiem czy na 147 nie było jeszcze ciut większej przewagi.
  8. Nezus

    Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    Ależ się ta przyjaźń rozwija ! Nie tak skromnie kolego, wezmę Cię pod swoje skrzydła
  9. Nezus

    Świat 200 nadchodzi!

    Speed i APK nierozłączni na każdym jubileuszu :D
  10. Nezus

    Świat 200 nadchodzi!

    Ojjj xD
  11. Nezus

    Świat 200 nadchodzi!

    Ciepłe kuleczki już gotowe. Czekamy na losowanie
  12. Nezus

    Świat 200 nadchodzi!

    Stare polskie przysłowie znów się sprawdziło.. kto się czubi ten się lubi!
  13. Nezus

    Świat 200 nadchodzi!

    Ja cały czas liczę, że jednak Delma wystartuje a nie tylko trolluja:p Fajnie by było zobaczyć z 2 ekipy więcej to fakt, bo tak pewnie będziemy mieć podzielony świat po 2 miesiącach gry .
  14. Nezus

    Świat 200 nadchodzi!

    Trochę to wina kmica, który w żaden sposób nie ograniczył zapraszania ani nawet się w tym temacie nie wypowiedział więc plemiona startują na kilkaset graczy
  15. Nezus

    Świat 200 nadchodzi!

    Zawiodłem się myślałem że zapraszanie będzie jednak jakoś ograniczone:(
Do góry