Najnowsze treści autorstwa Nev Player

  1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Lata temu były czasem takie rundy "eventowe" bodajże w okresie międzyświątecznym. Wbijało się na rundę i automatycznie przydzielało gracza do załóżmy Team'u A Team'u B Team'u C lub Team'u D A następnie szła 'normalna' gierka z tą jednak zmianą, że każdy na serwerze czy chciał czy nie chciał...
  2. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Otóż to, święte słowa! O ile nawet nie chodzi o to, że jedna osoba nie sprawdzała się, o tyle dwie osoby mogą mieć lepszą choćby nawet manewrowość we wstawianiu się na sparingi/treningi/rozgrywki. Wiadomo, jesteśmy tylko ludźmi - nie każdemu każdy jeden termin podpasuje. Jednak pomimo tego...
  3. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Dzień dobry, Mam na imię Nev Zgłaszam swoją kandydaturę Uważam że się nadaje bo kiedyś wygrałem rundę szybkich plemion, oto link do niej: https://www.plemiona.pl/page/speed/round/1667/ranking/player Pozdrawiam
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Siema, Ja osobiście to czekam na nagrody Codziennie wypatruje^^
  5. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Tyy no ja pamiętam. Wciąż czekam aż dojdą mi kompletne nagrody za tamten turniej, a teraz dodatkowo czekam jeszcze na nagrody za turniej z 2017 roku, ale to dopiero tegoroczne to pewnie jeszcze troche dziesiąt miesiecy zejdzie zanim coś dojdzie^^
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Co poradzić.. Czasy świetności przeminęły. Skończyło się Holidowanie, Ceiter + Nev ogarnianie :p
  7. Dyskusja Ogólna

    A ja jestem za powrotem Frelim do grupy B.. Tam przynajmniej zagralibyśmy trzy, a może i nawet cztery ciekawe rozgrywki, a tak to jestesmy w grupie afk i sobie możemy jedynie walkolerować...
  8. Dyskusja Ogólna

    Teraz już tak, czyli jednak gramy :D No ogólnie z tego co wiem to Frelimy nie narzekały na poprzednią grupę i wiem też, że nic w sprawie zmiany nie pisaliśmy, więc zastanawia nas czy faktycznie pozostałe 3 drużyny o tą zmiane prosiły^^
  9. Dyskusja Ogólna

    Czyli 3 na 4 drużyny z grupy B stwierdziły, że "grupa śmierci" ich przeraża? xD Rozumiem że brak zespołu "Freak Like Me" w którejkolwiek z nowych grup oznacza, że gra on dopiero w grand final ze zwycięskim składem wyłonionym na drodze rozpisanych eliminacji? Cóż.. No jest to w sumie jakieś...
  10. Dyskusja Ogólna

    Po tym jak wygląda grupa B vs reszta grup to szczerze wątpię, że było tu jakieś losowanie ;) Ale za to przy okazji ładnie wychodzi jak inni trzęsą portkami i próbując napisać cokolwiek pokazują jak boją się tego że mogliby albo do tej grupy B trafić albo kogoś z tej grupy mieć u siebie. Taka...
  11. Dyskusja Ogólna

    Jej jej jej Zwracam sie do was z gorącą prośbą! Gdy już będzięcie walczyć o rankingów szczyty - zostawcie jedno miejsce w topce dla Nev'a Chciałbym sprawdzić które nagrody rzeczowe dotrą do mnie wcześniej. Te z tegorocznego turnieju czy może jednak kompletne za wygrany podobny turniej z 2014...
  12. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    No tak.. Rundy 2k nie było od 2 miesięcy. No oprócz wczoraj.. no i niedzieli, no i jeszcze z soboty na niedziele była jedna, no i jeszcze w piątek... Ale tak to oprócz tego to nie było od 2 miechów
  13. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    #9539 Szybkie classic < dzisiejsze szybkie od 20:30 może jednak stare przedmioty? i żeby szlachcic zbijał coś poparcia? :)
  14. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Czyli 2/3 maja załatwią 4 rundy? Korzystnie^^
  15. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Widzisz.. Sam nie potrafisz bo byś zlamił jeszcze bardziej niż ja na ostatniej ;p
Do góry