Najnowsze treści autorstwa =Najemnik=

  1. =Najemnik=

    Special 26!

    dobra chłopaki pójdę wam na rękę i wrzucę kasację to będziecie mieli przynajmniej większą dominację na mapie.No chyba,ze zaczniecie przejmować barby to wam spadnie :D Jak będziecie gdzieś grali to możecie wrzucić zaproszenie.Chętnie się zmierzę na równych szansach :D (najlepiej na świecie bez...
  2. =Najemnik=

    Special 26!

    Atrakcji oczekujesz? Przecież gdyby każdy z tt rzuciłem nagle kontem to my i tak byśmy tych wiosek przez 2 miechy nawet nie podbili. Specjale powinni robić bez monet, bo nawet nie ma jak z masówkami walczyć, zero fanu,bo 0 szlachty.
  3. =Najemnik=

    Special 26!

    Zwolniły nam się 4 miejsca w 2 członie farmy ktoś chętny? Zawsze będzie raźniej rzucić kontami
  4. =Najemnik=

    Special 26!

    To już lepiej na Las zmienić, podobna ilość członów
  5. =Najemnik=

    Special 26!

    H nie wygrało tylko tt, no chyba, że zmienią nazwę na TT+H+Slow
  6. =Najemnik=

    Special 26!

    Zrekrutowali, ale warzywa, bo okazali się bezużyteczni :p Dobra nie ma co mlaskać trzeba się pobawić i spadać, bo grać i tak nie ma o co. W każdym bądź razie gratuluje, złej krwi nie ma, jest niedosyt ;)
  7. =Najemnik=

    Special 26!

    No słabo, myślałem, że więcej farmie skubniecie. Flash w pierwszy dzień zabrało kilkadziesiąt wiosek, a siły były wyrównane.
  8. =Najemnik=

    Special 26!

    15 osób będzie w końcowym składnie , a macie 52.Dla mnie wygrana to właśnie końcowy skad, a nie bycie w jakimś sojuszniczym podczłonie, dlatego podobała mi się wasza gra, bo lecieliście w jakość, a później się dowiedziałem, że H to wy, slow to wy i z jakości zrobiła się masa :/
  9. =Najemnik=

    Special 26!

    Nie wiem kto z kim i nie interesuje mnie to zbytnio, ale na logikę to kogoś i tak będziecie musieli poświęcić. Nawet jak 15 osób zamykających świat by tylko zabierało wioski farmie to i tak będzie ich za mało do dominacji.
  10. =Najemnik=

    Special 26!

    Najpierw się doedukuj, a później pisz głupoty. Zapytaj kogo chcesz na tym tym świecie, ale ja od początku mówiłem, że tu nie mam zamiaru grać, bo szkoda ppków i czasu na przegrany świat. Klikam z nudów, bo czekam na nowe światy, ale 181 i 182 to jakaś pomyłka dla mnie dlatego czekam dalej.
  11. =Najemnik=

    Special 26!

    flash jest teraz na zapleczu,więc i tak nie powalczy .Farma będzie się biła "dla zabawy" póki co
  12. =Najemnik=

    Special 26!

    i tak świat by się nie skończył bez redukcji graczy.Nie oszukujmy się wojna jest wam na rękę,ale jednak się obawialiście przegranej i zdecydowaliście się na rekrutację slow. A co do farmy to poprzedni założyciel nie miał pojęcia o grze,Nowy też nie ma pojęcia o grze. KD nie ma pojęcia o grze...
  13. =Najemnik=

    Special 26!

    farma jak farma,ale przynajmniej mógłbyś szanować swoich nowych kolegów ,bo niektórych masz nawet w swoim członie.Nie odejmuj im umiejętności.No chyba,że wzięliście ich tylko dla pkt xd
  14. =Najemnik=

    Special 26!

    Póki było slow to były tak jakby 3 niezależne siły i trwał proces likwidacji graczy,który jest niezbędny do wygrania świata .Było też wiadomo że jeżeli któreś z plemion się dogadają to zjadą to 3. Gdyby slow dołączyło do farmy to by zjechali tt i później sami by się musieli zjadać. Gdyby slow...
  15. =Najemnik=

    Special 26!

    Statystyki przedwojenne: Farma Graczy:28 Wiosek:2002 Średnio wiosek na gracza:71,5 Koalicja TT: Graczy:52 Wiosek:3845 Średnio wiosek na gracza:~74 Żeby obecnie zamknąć świat 15 graczy musi mieć ~7k wiosek.Czyli reasumując i tak będzie trzeba zjadać swoich po wojnie ,albo wybrać 15 do...
Do góry