Najnowsze treści autorstwa OdKlEJoNy n0cnYSpIeL

  1. P o t ę ż n a Analiza

    Opis sytuacji na świecie. Plemiona znajdujące się na mapie, podzieliłbym na cztery grupy: 1. Główni faworyci - Psycho oraz OBÓZ. Plemiona posiadające w warunkach świata 199, najlepsze składy, doświadczoną radę oraz dobrą pozycję wyjściową w rozmowach z innymi plemionami. 2. Ambitni i z...
  2. P o t ę ż n a Analiza

    Ćwiartka południowo - zachodnia. 6. Yoda W zasadzie, ciężko mówić o plemieniu a raczej o gronie 4-5 graczy. Skoki pod Psycho, Edward Kenway z wioskami w środku Psycho - to może być zapowiedź konfliktu na tej linii. Jednocześnie - zagadką są ich relacje z Katami oraz OBOZowiskiem. Wiadomo, że...
  3. P o t ę ż n a Analiza

    Na wstępie - każda opinia na temat jakiegokolwiek plemienia jest subiektywna. Proszę opinii nie utożsamiać z plemieniem OrO. Link do mapy jakby ktoś chciał coś stworzyć samemu Zaciąg danych nastąpił 24.03.2024 o godzinie 7:00. Tuż po tym, plemię RD_V3 zmieniło nazwę na KORPO - zostanie to...
  4. Analiza

    Termin to 60 dni kalendarzowych. Żyje nadzieją że do tego czasu mnie nie zjedziecie - potraktujmy moją ochronę jako priorytet i inwestycje w analizy
  5. Analiza

    Mogę się podjąć tego wyzwania.
  6. Kartografia by Wojownik1610

    Do kolejnej mapy dodaj 197 oraz xD które tutaj akurat zostaną dłużej niż część plemion centrum
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dżobi chodźmy do polityki ogólnokrajowej spróbować. Ja do jednej partii, ty do drugiej i będziemy się obrzucać błotem publicznie a potem walić browary w tym samym pubie i wymyślać na siebie haki. Obydwu nas wezmą do sejmu a potem z ław sejmowych wprowadzimy ustawę obniżającą cenę PP.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    A jak tam twoje mieszkanie, komornik już sprzedał czy dalej licytacje?
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Wyślij mi paczkę na święta a dam ci zaproszenie do znajomych pozdrawiam.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    O Wielki Kmicu uchroń te forum od moderacji, chce więcej tego poczytać.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ale zlot gratulacji sie tutaj zaczął. A świat w zasadzie nie rozstrzygnięty, tylko chyba koalicja INC-Dziki już przestała wierzyć, a JN to tylko nakręci dodatkowo.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dżobi, jak coś jestem bezrobotny, mogę wskoczyć na front
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Yamvor się na 195 przerzucił, także tutaj może powoli się zbierać.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    O, chyba końcówka świata, skoro Dziki się zaczynają spinać na FO z Dziobakami. Gratki JN wina! Powodzenia w rozdawaniu blaszek.
Do góry