Najnowsze treści autorstwa nüPPo

  1. nüPPo

    Światy 90 i 91 - dyskusja

    Chętnych zapraszam na PW. http://forum.plemiona.pl/showthread.php?116054-Budowa-ekipy-n%C3%BCPPo-Razgov-s91
  2. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Ty się jeszcze dziwisz? :D Ktoś coś wspominał o nowym samouczku - jakoś inaczej się go robi? Są tajne sposoby na zrealizowanie go w 100%? :D
  3. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    To teraz tylko czekać i obserwować jakie ekipy wystartują już jutro, nie mogę się doczekać :) Czas dyskusji na temat "ciekawe jak będzie" powoli się kończy, jutro będą same posty na temat eko zapewne. Ktoś coś wie o nowych ekipach które mają wystartować? :rolleyes:
  4. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    To jedno i to samo.. :rolleyes: Dzięki, zobaczymy jak to wyjdzie ;)
  5. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Akurat o tej to wiedziałem, sam z nim pisałem :)
  6. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Dograj do końca tego świata będąc na TOP'ce, nie do 5 wiosek :) Ktoś coś wie o nowych ekipach które mają startować? (oprócz tych co były wymieniane kilka dni wcześniej).
  7. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Startuje nuppek w nieco innym wydaniu :rolleyes: ohh, jednak bulguś pare wioseczek przetrąci, obyś koło mnie nie wylądował ;)
  8. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Wcale nie, to świat bez farmienia i dziennie podczas ochrony możesz sobie spędzać 10 min na koncie nie odstając od czołówki - wiadomo że później trzeba poświęcić większą ilość czasu, ale wszystko zależy od organizacji i zaplanowania gry. ZDRAJCA! :D
  9. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Prędkość 2, nawet nie zauważycie jak Wam nabije surki na te monety - nie ma co się martwić o to ;)
  10. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Żeby on na gg kiedyś wszedł.. :) Ustalimy, spokojnie. O to się nie martw ;) Farmienie ograniczone to jest to, skupiasz się na koncie i planach a nie na rozsyłaniu lk.
  11. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    s66? Flagi, nowe funkcje premium? Wybacz :D Po moim trupie :D
  12. nüPPo

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Witam wszystkich :) Liczę na jak najwięcej ogarniętych ekip i dobrą rywalizacje, w końcu po to gramy w tą grę. Zagram z ekipą oczywiście na s67 ;)
  13. nüPPo

    Komentarze i wszystko co zwiazane z pojedynkami

    Ojojoj fajny pomysł - z chęcią popatrzę jak znajomi gracze walczą - tylko pamiętajcie o kulturze.. często wiadomo jak to się kończy. Fair play for fun.
  14. nüPPo

    PORADNIK by LoH - świat z limitem, typu 55

    Osobiście też myślę, że ludzie powinni dopasowywać okolice pod taktyke, i powinni opracowywać ją sami bo w samej rzeczy daje to wiele przyjemności. Poradnik jest dobry ale właśnie w przypadkach tych bardziej ,,luźniejszych", gratuluję i + za chęci ;)
Do góry