Najnowsze treści autorstwa darma Sh4Me

1. darma Sh4Me

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Darm i tak nigdy w tej grze nie będzie się dało do końca zablokować. Trzeba by było zrobić świat bez wstępnego logowania i bez przedmiotu do przenosin co jest idiotycznym pomysłem bo większość z nas gra dla znajomych. Jako plemie mamy to w dupie czy ktoś ma darmy czy nie. Jak chce niech startuje...
  2. darma Sh4Me

Czemu wstyd? Przecież jesteśmy słabi i nie potrafimy grać. Dajcie nam boty bo podobno w speed są najlepsze to może się trochę szansę wyrównają xD Jak przegramy to trudno polecimy na kolejny świat. Nie zawsze się wygrywa ;) Gramy dla zabawy nie dla blaszek czy udowodnienia komuś że jesteśmy...
  3. darma Sh4Me

W ogóle muszę wam przedstawić plemię o nazwie Nocny(skrót:24h) Plemię darm wielkiego SIN które nigdy darm nie miało. My przynajmniej nie jesteśmy hipokrytami i otwarcie piszemy że gramy z darmami w przeciwieństwie do was.
  4. darma Sh4Me

Takie jakie wciągają SIN po 3/4k nie słabe Miśkowe po 1/2k!! tiktakmiszczunio sam potwierdziłeś że termiator przejął darme ;D
  5. darma Sh4Me

Sam też w to nie wierzę. Chyba uczą się kochać darmy jak na przyszłych miśków przystało! :D Bo oczywiście Misie pomimo hejtu kochają wszystkich i chętnie zapraszamy tych którzy zostaną wyrzuceni z plemienia SIN za granie bez rączek do pisania w sprawie rekrutacji
  6. darma Sh4Me

Gra bez rączek smutek musi być bardzo dumny!!!
  7. darma Sh4Me

kryy7822 pierwsza przejęta darma gracza z plemienia SIN Serdecznie gratuluję! EDIT: Przepraszam bardzo gracz Terminator1337 jednak on zajął pierwsze miejsce. Przeją wioskę oddaloną od niego o ponad 14h z zerowym RA nie rozbijając murka, a gracz którego przejął specjalnie rozbił o naszego offa...
  8. darma Sh4Me

XDDDD Nigdy do nikogo tak nie napisaliśmy i nigdy czegoś takiego byśmy nie zrobili. Idąc takim tokiem pare osób od nas ze 139 gra w innych plemionach na 150 np sp!eed to ich tez mamy wywalić bo woleli z kimś innym zagrać? xD
  9. darma Sh4Me

To ja zmieniam nazwę wioski na darma suna.pl i go zgłaszam. Tak odwdzięczę się za pamiętna akcje zgłoszenia Miśków przez jego osobę!
  10. darma Sh4Me

Najlepsze plemię na S150.

Na tym etapie gry bezsensowne nabijanie sobie RA jest głupotą. Liczy się rozwój, a nie jakiś głupi ranking RA/RO czy RW :D Ale miejcie swoje 5 min bo i tak za miesiąc was nie będzie ;)
  11. darma Sh4Me

Zostałem pierwszym dumnym właścicielem najbardziej cenionego osiągnięcia w świecie plemion ;)
  12. darma Sh4Me

Analiza

Zawsze to jakiś argument jak będzie pisał do mnie za miesiąc o rekrutacje ze był w topce ilości splądrowanych wiosek ;)
  13. darma Sh4Me

Gdzie jest AF ja się pytam? xD
  14. darma Sh4Me

Świat 150 - dyskusja przedstartowa

To było tylko i wyłącznie dla chwilowego pośmiania się i ja zmieniłem nazwę na jakieś 30 min z tego co pamiętam ;) Podpis wyglądał: Misiaczka #150 #Wp... dla SP!EED albo od :D Sam dobrze powinieneś wiedzieć że bardzo szanuję SPEED jak i Ciebie. Bardzo chciałem z wami pograć niestety...
  15. darma Sh4Me

Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Kto kiedykolwiek pisał że pojedziemy P! czy jakiekolwiek inne plemię? :D My po prostu będziemy grali swoje jak coś ugramy to super jak nie no to trudno. Gramy dla zabawy nie po to by coś komuś udowodnić, kogoś pojechać lub za wszelką cenę wygrać. Nazbieraliśmy całkiem fajną ekipę więc jestem...