Najnowsze treści autorstwa MUMIN94.

  1. [Pasek] Pomocnik udostępniania komend

    Jest szansa, żeby poprawić skrypt tak, żeby nadawał się do zdalnej konfiguracji? Z tego co się orientuję, to musiałby być hostowany na serwerach plemion, żeby to zadziałało. Jak ktoś nie wie o co chodzi, to tu: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/zdalna-konfiguracja.128684/
  2. [Pasek] Hermitowskie Fejki

    Jest szansa, żeby blokowanie działało nie tylko na poziomie gracza, ale też na poziomie całego plemienia? Wyobrażam sobie, że to zupełnie osobna para kaloszy niż blokowanie w ramach jednego gracza, ale byłoby cudownie mieć automat, który zleca ataki na którąkolwiek z nieatakowanych wiosek...
  3. Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

    ja bardzo chętnie zobaczyłbym zakaz opuszczania plemienia rodem z szybkich :D Wszelkie ustawienia niesprzyjające masówkom są mile widziane. A poza tym jak wyżej - może być kopia 178
  4. Świat 177/178 - dyskusja nad parametrami + głosowania

    Kolego, nie unoś się. Twój elaborat był spoczko, ale nie na temat ;) Pięknie opisałeś rzeczy o których wiedziałem i o które nie pytałem, ale na szczęście z pomocą przyszedł aszxqw92
  5. Świat 177/178 - dyskusja nad parametrami + głosowania

    Wiem, że do tej pory tak się to odbywało, ale biorąc pod uwagę cytowany przeze mnie wyżej fragment ustawień wychodzi na to, że na Ś178 będzie to niemożliwe. Stąd moje pytanie, czy to nie jest czasem mała rewolucja w działaniu wieloczłonowych plemion.
  6. Świat 177/178 - dyskusja nad parametrami + głosowania

    To chyba nowość, nie? Wydaje mi się, czy to może być problem dla plemion wieloczłonowych? Jeśli tak, to czemu jest taka cisza na ten temat?
  7. Świat 178 (03) Mix parametrów

    Czy w świecie bez milisekund wciąż można wysłać karetę za pomocą jednego kliknięcia (dzięki funkcji "dodaj kolejny atak")?
Do góry