Najnowsze treści autorstwa Moxi i Jony

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Po pierwsze nie my puściliśmy grp, a jeden radny z klasyków i tylko do klasyków. Po drugie dyplomacją obu plemion już pozniej zajmowałam się ja i wszystko z Tobą było konsultowane. Oferować mogli zasty ale to nie powód by wysyłać chamsko offy z zasta na nas. Poza tym nie ustosunkowałes się do...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Kto złamał pona ? Daj dowody, a nie oczerniasz. Taki jesteś cwany? Ja do tej pory mam ss i wiadomosci z Tobą, jak to Twoi atakowali naszych. Więc sugerując się poniższym Twoim wpisem, to Wy złamaliście wysyłając atak sprowokowany czy nie. "A co do klasyka, to można to porównać do sytuacji P...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    XDD
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Już dawno nie powinno nas być na tym świecie ale cóż, jeszcze istniejemy, bo nie umiecie sobie przez dłuższy czas z nami poradzić. Macie jednak to szczęście, że jest przerwa świąteczna :)/Moxi
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Na taką masa to nie ma co się dziwić, że słabsze xd jednak podziwiam ich za chęci do walki przeciwko takiej masie :) Lepsze +4 niż na minus wyjść, względem takiej masy :)/Moxi
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Przesadziłaś * jak już xd /Moxi
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Masz na prawdę czym się chwalić xd Słabsi o wiele dużo są od Was Klasyki, my, względem pkt i nie tylko, czy Piraci, którzy się poddali. Chwalić to się mogą Mag/P czy Key, a nie Wy, bo nie macie czym xd Tyle czasu minęło, a nadal nie umiecie nas przepchać. Macie szczęście, że jest blokada...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nawet nie ma czym się chwalić, bo nie mieliśmy tak na prawdę okazji Was sprawdzić :) Wiadomo czemu. Ale spokojnie, przyjdzie na to czas/Moxi
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    +80 jak już. Coś źle liczysz :) Zaprosiliśmy, byli chętni, więc to nic dziwnego. Oni 900 jak piszesz. Wy okolo 4tys xD/Moxi
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie możecie sobie poradzić z nami i klasykami to walicie w kilka razy słabsze plemię. Rozumiem, trzeba się pochwalić statami. Szkoda, że z naszej i klasyków wojny się nie pochwalicie. Ale rozumiem - wstyd. Także gratki dla Was w tym +200. Zróbcie tyle na nas. Z takim potencjałem już dawno to...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie podam Ci dokładnie, bo nie mamy jednej wspólnej wojny Chaos/Klasyk vs AoS i ich człony /Moxi
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jestem tylko ciekawa, co to będzie jak zmierzą się z wrogiem o takim samym potencjale :) Biją się tylko na jeden front z plemionami (Chaos+Klasyk) praktycznie dwukrotnie mniejszymi i to jeszcze stworzonymi w większości z rekrutacji, które biją się na dwa fronty. Wynik po całym dniu wczorajszej...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    -14 ale jeszcze 2 na pewno odbijemy, oczywiście, to licząc nas i klasyków /Jony
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Powinneś wiedzieć. My tez nie jesteśmy bez winy, bo nasi również wbijali delikatnie poza przy trybach. A Wy chamsko z centrum zaczeliście na obrzeża pod nas :) To już człon swetrów nie wbijał az tak.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Granica na dwóch kontynentach była ustalona w momencie zawarcia współpracy, a została tylko zmieniona dwa dni temu. Lepiej bardziej się przyjrzyj dyplomacji, bo chyba niezbyt jesteś poinformowany :)
Do góry