Najnowsze treści autorstwa Morfus

  1. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    posłuchaj ty kurwa BOHATERZE. nic nie musiałeś NIKOMU PROPONOWAĆ, bo gdy dochodziło do wojny między nami, stosunek był akurat 50:50, rozumiesz? Dopiero, gdy klasyk odpierdolił po twoich intensywnych staraniach, rozkład sił na świecie uległ diametralnej zmianie. I teraz, ty ruhańska mendo...
  2. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    To zależy od dwóch czynników ruhan co prawda tu nie gra, ale - jeśli wbije, przewegetuje przez 90% trwania serwera (co ma w zwyczaju) dogadując się dosłownie z każdym na obrzeżach, na ćwiartce i poza nią, likwidując po drodze plemiona Czarków Koxów, aż dojdzie do finalnego rozrachunku, do...
  3. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    ty skończona amebo umysłowa xD w którym miejscu napisałem, że te wioski stały puste pod moim nickiem? Stały tępaku puste odkąd pchnęliśmy front z ruhańskimi ścierwami do tego stopnia, że został tam tylko wysryw w postaci twojej wyspy zabunkrowanej po 20 zagród defa/wieś. WSZYSTKIE wioski dookoła...
  4. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Świat nie ma milisekund, ale ruhan raczej nie wbije - chłopaczki regenerują się po wymagającym s190 XD
  5. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Taki dobry chłopak się z Ciebie zrobił odkąd wyrwałeś się spod ruhańskiego ścierwa. Dzień dobry na klatce zapewne też mówisz. Powodzenia ;)
  6. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    To teraz ja dodam kontekst do powyższego screena: 3 lata gry na serwerze, półtora roku wojny i ruhańskiego obskakiwania wpierdolu od TICK, aż w końcu wojownik cipkez postanowił przejąć 3 wioski kratkę od swojej wysepki, które od miesięcy stały puste. Tak się tym szczycił, że nawet nagrał filmik...
  7. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Gdybym wiedział kimś jesteś, to może i wdałbym się w dyskusję, ale nie będę marnować czasu na jakichś chujów do szczania :P
  8. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    W którym miejscu zanegowałem fakt, ze graliśmy w przewadze przez pewien czas jako TICK + MACABR + 7KING? Gdy zmieniła się dyplomacja, przez kolejne PÓŁTORA (nie 6-7 miesięcy) roku nie potrafiliście przełamać frontu z TICK, a gracze padali wam jak muchy (to wtedy m.in. siwik rzucił kontem, bo...
  9. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Nie tyle przeżywam, co śmieję się z ciebie i twoich inwalidów, którym tak usilnie starasz się przykleić łatkę nierozjebywalnych zawodników nie z tego wszechświata. S95, na którym mieliśmy okazję stanąć przeciwko sobie (i dlatego o nim wspominam, paraolimpijczyku), w bardzo dosadny sposób...
  10. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Fakt - zwracam honor. Byłeś częścią chwalebnego składu ruhanu który dotrwał do końca serwera, męcząc się przez 1.5 roku wojny przeciwko wymarłemu plemieniu. XDD
  11. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Ale inwalido ruhański - właśnie to ty kłamiesz. Jeżeli uważasz, że od pierwszych dni wojny proporcja ~25k do 15k wiosek to gra 1 na 1, to do zaburzeń osobowości, należy również dopisać ułomność związaną z brakiem podstawowej znajomości matematyki. Nigdy nie dogadywałem się z 80% świata- to...
  12. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Dokładnie tak jak mówisz! Na kolejnym ze światów pokazałeś, jakim ludzkim śmieciem wyzbytym resztek moralności jesteś. Wymagałeś od TRD, żeby odwrócili się od elite bojara, czyli od swojego sojusznika, bo tobie było nie po drodze ze stefanami. W odpowiedzi pokazany ci został środkowy palec, więc...
  13. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Witam serdecznie naczelnego inwalidę! Widzę, że dalej nie schodzę ci z pychiki, skoro śledzisz każdy mój ruch - nie ukrywam, że jest to całkiem zabawne i urocze. 'wielki ruhan' niestety nie okazał się na tyle wielki, by podjąć rękawicę w rozrachunku 50:50. Zamiast tego jak zwykle dogadał się z...
  14. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Takie żałosne składy, że aż grzechem byłoby nie wejść po free blaszkę. Do kompletu brakuje jeszcze chłopaczków do bicia, ruhańskich inwalidów.
  15. Morfus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Szuka ktoś coopa? Oferuję: niepowtarzalne umiejętności w mojej 14 letniej karierze w plemionach, nikt nie zdołał przełamać frontu grając przeciwko mnie. jednym słowem - nie ma na mnie skurwysyna. doświadczenie poparte wieloma wygranymi światami jedne z nich wygrywane były jako zwykły gracz...
Do góry