Najnowsze treści autorstwa Montażysta Friza x Fastu

  1. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    @LampartPro synek mosz takie niedojebanie mózgowe że to je aż chore Albo wypierdalaj z FOntu albo skończ jak jebany dzban spamować bez sensu bo znacznie psujesz jakość FO195
  2. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dobra pora się pożegnać ;) Choć dużo roboty jeszcze przed Wami gratulacje dla całej ekipy JN za wygrany świat. Życzę wszystkim wszystkiego co najlepsze w życiu osobistym ! 3majcie się powodzonka ;>
  3. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Generalnie trochę przykre że jako jeden z głównych przedstawicieli ekipy JN na FOncie nie potrafisz skończyć tej rozgrywki z chociaż odrobiną klasy i kultury zarazem zabawne że oddajesz szacunek Dziką tym samym Dziką którzy bądź co bądź patrząc obiektywnie odwrócili się do Was plecami odrzucając...
  4. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Pozwolę Sobie coś napisać. Generalnie świat 189 to jest jakieś nieporozumienie totalne.. Przechodząc dalej nasuwa się pytanie na jakie emocje @Pan Bocian liczyłeś ? Skoro wszystkie sensowne ekipy w dzisiejszych plemionach albo były rozstawione już na światach wcześniejszych albo wyczekiwały...
  5. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Gościu dla Ciebie Pan Spectrum i nie rozmawiam z 60sionami także pędź tam makrela na komendę szukać kolegów
  6. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ogień od piexli do ustawek w realu co się dzieje z światem
  7. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    @Pan Bocian jaki wynik RA:RO i przejęć obstawiamy ?
  8. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    XDXDXD rozwaliłeś system w tym momencie widzisz tyle właśnie wiesz śmiałbym powiedzieć że bliżej mi do jn niż do marzycieli xd nigdy nie grałem w emkach i nigdy grać nie będę choćby z racji tego że projekt emek jest dawno zakończony
  9. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Nie mam pytań co chłopa boli dupa że ktoś na luzie może se w nocy rozbić dwa trzy offy i parę grubych xdd chłopie przecież chwila moment i te wojsko znów jest w mojej wiosce no ale jak ty rekrutujesz tak jak bronisz to nic dziwnego.. a rapki same się zachowują poprostu takie ustawienia...
  10. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    @Tohsaka Rin łap na pamiątkę jeden z wielu takich ta nazwa wioski i jej obrona idealnie kwintuje twoją grę na froncie.
  11. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Generalnie to masz ewidentnie problem z czytaniem bo nie widzę abym tutaj komukolwiek cokolwiek zabraniał xd Ataki niby czytelne tak czytelne że pod karetę z tarana składasz bunkier odpalasz bonusy i wydajesz X pp na zagrodę i mur no beka w chu.. Ile razy próbowałem nie wiele i szkoda ;/ ale...
  12. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Co jak co ale trochę beka że @Tohsaka Rin coś tu jeszcze piszesz , dawaj wracaj na front obiecałeś mi weryfikację tymczasem spakowałeś walizę żeby zjadać barby xdd
  13. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    @Tohsaka Rin wracaj na front misiu
  14. Montażysta Friza x Fastu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    @Zioomalekk Dexs powodzenia byku i wszystkiego dobrego :)
Do góry