Najnowsze treści autorstwa Molter666

  1. Molter666

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Sam wysłałem koło 5 tys ataków/wsparć żeby im jak najbardziej przeszkadzały w obronie dlatego się zastanawiam ile łącznie się mogło uzbierać na najbardziej atakowanych
  2. Molter666

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Mnie ciekawi ile KM miało dzisiaj ataków/wsparć na liczniku bo obstawiam że dużo
  3. Molter666

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Piłka dalej w grze i pewnie będzie więcej, nie ujmując nam (EZ) bo się przyłożyllismy jak do każdej akcji i trochę ich nasi radni zmylili skutecznie ale to raczej obszar którego nie opłacało im się bronić
  4. Molter666

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    17-7 EZ - KM Ale dopiero offy zaczęły wchodzić
  5. Molter666

    Dzień Dobry Misiaki

    Szukam plemienia dobry gracz jakby co
  6. Molter666

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nom nawet ciekawa runda a nie lubiłem od lvl 6 zaczynać
  7. Molter666

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ja będę ze szkoły na tel klikał
  8. Molter666

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Tu się nie zgodzę, my już nie graliśmy jak zaczęly się ataki później wszedłem sprawdzić co się stało bo grał sam MK i nie mogliście przejąć pustych wiosek Ja mialem inne zajęcia w tym czasie. A dopóki grałem typowo trzymałem top1 z 2x przewaga nad wami Nie, ale wyobrażam sobie jego nerwy po...
  9. Molter666

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Abstrakcja żebym się zniżał do poziomu tego forum i kontynuował wywody na temat tego co było rok temu, rok temu byliśmy innymi ludźmi i żyliśmy w innych czasach plemiona dla mnie to oderwanie od codzienności i tylko fun, jak nie mam zabawy nie przychodzę się kłócić na forum bo mam inne zajęcia...
  10. Molter666

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Oczywiście, jak ktoś mnie obraża to nie odpisuje i nie odczytuje bo gram dla przyjemności nie dla kłótni. Tak pisałem o naprawę skryptów do klina ponad rok temu a co to ma do rzeczy? I najważniejsza sprawa, ostatni raz w plemiona nie licząc tego tygodnia grałem myślę że z rok temu, w tym...
  11. Molter666

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Czyli reasumując, nie mieliśmy sojuszu ani żadnych relacji ale przejąłem jakiegoś zagranicznego a później Ciebie więc gram jak parówa Przejąłem Ci wioskę ale przed tym udało Ci się wbić klina więc jestem słaby, ciekawa logika A do mk i skryptów się nie wypowiem bo musiałeś się zapowietrzyć i...
  12. Molter666

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ostatnio wylądowałem między Gandalf a franch i zrozumiałem jak moje granie na automatycznej farmie musiało przeszkadzać sąsiadom w rozwoju, teraz podobny efekty farmy mam z legalnym skryptem ze skryptoteki i gra się przyjemniej wiedząc że nie dostanę bana w najciekawszym momencie
  13. Molter666

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Niestety, o 12 w rozwoju jesteśmy ja Gandalf i frenticho przeskakujemy między top1/3 top4 daleko w tyle i rozumiem że to jest przez godzinę mało kto ma wtedy czas wchodzić a mi pasuje tylko ta godzina więc na każdej rundzie jestem skazywany na pożarcie. Pisze po graczach ale dosyć ciężko jest...
  14. Molter666

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Wy gracie w rundy czy tylko na forum się obrażacie? O 12 codziennie grają Niemcy w trójkę, wiem że jesteście wtedy w szkole ale jak komuś się chce poklikać to zapraszam. Zazwyczaj nie ma o tych godzinach konkurencji więc wszystko leci na mnie i nie podoba mi się to Dużo graczy o 12 ich...
  15. Molter666

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    A swoją drogą jestem już starym człowiekiem i 2020 był dla mnie wczoraj
Do góry