Najnowsze treści autorstwa Mojtek

  1. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @kamis!!! ucz sie od kolegi szum lasu i dawaj juz do mnie bo a) nudze sie bez ciebie b) z gowna bicza nie ukrecisz c) nie bedzie grilla u mirka zadnego bo sa mrozy a zanim sie ociepli to juz mirek bedzie na s202
  2. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ponoc @kamis!!! za blache jest w stanie zrobic szpagat i twerkowac
  3. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Siema kiedy ta akcja burzenia do zera black snow ponad podzialami???
  4. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie zesrajcie sie z tym fair play, paru graczy wrocilo do swojego plemienia macierzystego, a wy sie sracie jakby maradona strzelil bramke reka w finale mistrzostw swiata xddd Chill out guys
  5. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    20.04.24 godz 10:35 Wygi 5:71 Speed RO 6.679.239 – 6.028.469 RA R A T I O
  6. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @kamis!!! wybrales juz????
  7. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    edit bo moglo wygladac, ze wpisalem odwrotnie RA: 4kk RO: 5.8kk wiosek już 56, jedziemy do setki
  8. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    11.04.24 9:09 Speed-Wygi 52-2
  9. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wytlumaczy mi ktos o co chodzi, ze od 5 stron jest tu dyskusja o fikcyjnym "konflikcie" Speed z APK, ktory narodzil sie w glowie wariata xD Odechcialo mi sie tu wchodzic juz dawno temu przez tego mitomana, ale z perspektywy to juz lepiej jak pisal jakies pierdy o lakiernikach i zmyslonej zonie...
  10. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie wiem zgubilem sie juz w liczeniu
  11. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    obstawiam -100 jutro ale na spokojnie chlopaki wezma 150 barb i akcja na plus
  12. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a mialo byc granie jako szaraczek... :p
  13. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Podobno w obozie wYG poruszenie, bo w Speed są boty które wysyłają nawet po 50 atakow na wioski. Ktos cos wie wiecej na ten temat? Chyba kroi się material na sledztwo
  14. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niezbyt mnie obchodzi co tam napisales kolego, chcialem tylko zaznaczyc, ze bardzo lubie klub sportowy Ruch Zdzieszowice jak i sama miejscowosc Deschowitz milego popoludnia
  15. Mojtek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jako ze mamy na serwerze spolecznosc wegierska chcialbym zapytac czy ktos zna gracza nickiem Szekler, ktory byl pszczelarzem z Wegier i w IPN prowadzil dziennik pszczelarski? Chetnie bym poczytal ten content, gralismy razem na s82 to byly dobre czasy...
Do góry