Najnowsze treści autorstwa Mocarny Diakon93

  1. Mocarny Diakon93

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Hmmm? Nigdy nie graliśmy po tej samej stronie ani przeciwko więc nie rozumiem twoich aluzji w moim kierunku :D Ewidetnie dupka ściska przed Wielkim Diakonem. Na kolana grzeszniku, znaj łaskę Pana :DD
  2. Mocarny Diakon93

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    NIECH ZYJE WIELKI DIAKON !!!
  3. Mocarny Diakon93

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    diakon wraca do gry ! :D @ Bl-ack sno-w przyjacielu, witaj! ahsdashdhas
  4. Mocarny Diakon93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    @Bl-ack sno-w Co tam lamusie słychać ? Widzę, że co raz starszy co wiąże się z tym u Ciebie, że i co raz głupszy :* calujeee mocnooo
  5. Mocarny Diakon93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Ciota to właśnie szuka mojej atencji czytaj tY, specjalnie z małej bo na szacunek nie zasługujesz. Goń się leszczu ;))
  6. Mocarny Diakon93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Czy diakon wrócił? Być może Czy rzuci kontem? Być może Hej wszystkim!!
  7. Mocarny Diakon93

    Dzień Dobry Misiaki

    jaja jak bererty. Typ wbił kose i wielki bUl dupy graczy WITAM. A wcześniej to się wyśmiewali jak to gracze z Fiesty przechodzą do nich, oddają wioski za free (kosa). Więc śmiesznie śmiesznie :D Dupka szczypie? xd
  8. Mocarny Diakon93

    Dzień Dobry Misiaki

    Uuu ajaja :D
  9. Mocarny Diakon93

    Dzień Dobry Misiaki

    Aktualnie siedzę sobie w WITAM u typa co nie ma pojęcia że gra z nim diakon :D za wszelką cenę pomogę AK wygrać ten świat w ten czy w inny sposób. Masz łeb i chuj to kombinuj :D Pewnie myślicie że klamczuszek że mnie. Śmiejcie się śmiejcie, do czasuuuuu :DD
  10. Mocarny Diakon93

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie skasowałem się. Po prostu odszedłem z copika od krystka :D Jego konto w końcu a że nie grał już X czasu i byłem sam na koncie to niestety ale na grę samemu czasowo i to jeszcze na froncie mogę śmiało powiedzieć ze się nie pisałem :D jeszcze warto dodać że nie mogłem nikogo sobie dobrać na...
  11. Mocarny Diakon93

    Dzień Dobry Misiaki

    Szukajcie az znajdziecie :D
  12. Mocarny Diakon93

    Dzień Dobry Misiaki

    Hej, tęsknicie za mną ? :D BURZA była i mi sprzęt pojebała. A tak serio serio to mam się bardzo dobrze i cały czas gram na tym świecie :D nie powiem gdzie i z kim bo to będzie mała niespodzianka :*
  13. Mocarny Diakon93

    Dzień Dobry Misiaki

    Będzie +100 ? :DD hah
  14. Mocarny Diakon93

    Dzień Dobry Misiaki

    Za wczasu na =EM= tak najezdzales. Co się stało, że jednak teraz już nie :DD ty jesteś największym kłamcą i dwulicowym ściekiem
  15. Mocarny Diakon93

    Dzień Dobry Misiaki

    12 na plusie a co :D
Do góry