Najnowsze treści autorstwa Misio pysio

  1. Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    Akwilei Jest ewidentnie wirtuozem tej gry. Dogrywa większość ataków do 50ms, przeważnie wchodzi od 5 do 30ms. Grając kilka lat w tą grę nie spotkałem za żadnym świecie tak doskonałego gracza. Szacun. Oby więcej takich a gra będzie lepsza
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeżeli to prawda to po "jakiego czorta" dają bany???? Oszust ... to oszust, kłamca jest kłamcą a złodziej złodziejem. "Nie lubię już grać" w tą grę! Będę każdego zniechęcał do grania w plemiona. Takiego "fikołka na szosie" nie da się opisać, gra promująca oszustów. Nieudolny support wierzący że...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ta gra jest żałosna :/ Na pewno to jest ostatni mój świat i nawet nie wiem czy będę go grał do końca dla zabawy bo to co się tutaj odpierdala przechodzi wszelkie pojęcie. Ja wiem że nie jestem graczem najwyższych lotów ale uważam że jakoś sobie radzę w tej gierce jednak bicie się ciągle z typami...
  4. Wątek dyplomacji - Black otwiera oczy na prawdę!

    No to musi być tam więcej plemion dogadanych z eNkami w takim razie. Sporo graczy Hate przeszło do BAN i NS :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    W pizdu.... i wylądował
  6. Bezczelna Koalicja Ugiętych Kolan

    Nażarłeś się czegoś na noc i teraz masz kolorowe sny. Przy Twoich wysrywach "Matrix" trzeba zaliczyc to kategorii film oparty na faktach XD
  7. Dzień Dobry Misiaki

    to dobry pomysł na samounicestwienie :)
  8. Dzień Dobry Misiaki

    Miśkom znudziła się gra i postanowili przyśpieszyć swój upadek skromną rekrutacją XD
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Ten świat to chyba jakiś recital przegrywów :/ Przedwczesny wytrysk stefanow. Samozaoranie chaosu. Turbo kosa tajemnicy. Obrońcy moralności w miskach. A to dopiero 22 dni tego świata XD
  10. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Na 178 będzie możliwy start na 2 kontach jednocześnie żeby walczyć z darmiarzami
  11. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Barbarek nie potrzeba Jest przedmiot do przenosin i brak ochrony początkowej więc defowcy sobie poradzą :) To taki świat "samouczek" jak sobie zorganizować darmę bo bez niej sobie nie pograsz. Uważam że to dobry pomysł takie wyciągnięcie pomocnej dłoni przez suport do graczy którzy nie lubią...
  12. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    "Enter" wciśnij!! "Enter"!! :)
  13. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    *Ograniczyć farmę do minimum. *Wsparcie dopiero po 3 dniach w plemieniu. *Flagi mogą być *rycerz - kilku z rozwojem *noc 23-7 *bez kościoła *70 osób w plemieniu *atak na członka jako odwiedziny *bez poziomów plemienia
  14. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Widzę że znaczna część farmiących chce na siłę wciągnąć na 150 tych nie farmiących - dlaczego? Bo się okaże że będzie to mały świat jak na jubileuszowy :( A ja 4 miesiące temu wiedziałem że 150 będzie światem od którego gracze będą oczekiwać "czegoś więcej". Trudno było to przewidzieć???? -...
  15. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Będę miał mega beke jak dadzą limit farmienia 100k :D
Do góry