Najnowsze treści autorstwa Misio pysio

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Pewnie ataki tylko na 5 wiosek
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

To czytaj jełopie literki a nie oglądaj obrazki :)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Jeśli chodzi o mnie to sam wyszedłem, odpuściłem obronę wiec cieszyć się z łatwych wiosek :)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

A co miał zrobić jak go wydymaliscie XD Drugiej pupy do wystawienia wam już nie miał. Chociaż to pacik więc nie wiadomo :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Czyli BET to słabe leszcze XD Mając pięciokrotną przewagę nad Klasyk są mniej niż 50 wiosek do przodu XDD
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Jest jakiś skrypt na te "kosy"? Też bym chciał spróbować bo tutaj jest tyle tego że sam nabrałem ochoty. Albo może ktoś zrobi poradnik jak dobrze kosować.
  7. Analiza

Tutaj za analizy dostaje się bany więc nie ma chętnych XD
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Kto wystartował na największą ilość członów ?
  9. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

Na 178 będzie możliwy start na 2 kontach jednocześnie żeby walczyć z darmiarzami
  10. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

Barbarek nie potrzeba Jest przedmiot do przenosin i brak ochrony początkowej więc defowcy sobie poradzą :) To taki świat "samouczek" jak sobie zorganizować darmę bo bez niej sobie nie pograsz. Uważam że to dobry pomysł takie wyciągnięcie pomocnej dłoni przez suport do graczy którzy nie lubią...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Już jest ustawiony tylko ze jest tajny i nikt nie wie gdzie jest dokładnie.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Ale wypełzło pukowych kozaków :eek: WOW!!! Kmiotki z 5 rzędu cwaniakują że przejmują darmy od padającego wroga. Ha ha ha .....
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Ja nie widzę problemu, z całego puk zasłużyło na nią max. 10 graczy :)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 170