Najnowsze treści autorstwa Misiekki

  1. Misiekki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Można tu jeszcze uraczyć jakieś ciekawe dyskusje, czy raczej wszystko poniżej jakiegokolwiek poziomu i nie ma po co zaglądać? :D
  2. Misiekki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    FYI: Stefany robią herbatę na wodzie po pierogach. Miłego dnia wszystkim :D
  3. Misiekki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Stargate <3 Powodzenia kolego!
  4. Misiekki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dżem dobry
  5. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Spoczko. Raczej obstawiałem od razu, że to było dogadane, bo Wiercik nie oddał by wiochy w nocnym. Więcej nie będę pisać co by nie prowokować. Najważniejsze, że dogadane i temat zamknięty ;)
  6. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie rób mi wstydu. Już wystarczająco się go najadłem grając pod banderą Rebels xD ta decyzja Buczka nigdy dla mnie nie będzie jasna. Ale no cóż, dobrze że już koniec tego świata dla mnie, można odpocząć :D
  7. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Bo już nie grałem? Co tu się mam tłumaczyć XDDDDD
  8. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Ominąłeś kilka stron, bo to już dawno wyjaśnione ;)
  9. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Po pierwsze z Black Snowem mam tyle do czynienia, co czasem nie uda mi się ominąć jakiejś jego wypowiedzi i ją przypadkiem przeczytać, więc się nie wysilaj. Druga sprawa, Ty chyba w życiu kosy nie widziałeś. Wyszedłem bo mnie (między innymi ty kasztanie) kilka osób wkurwiło i tyle. W sumie to...
  10. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Luzik, to była ironia. Jak się tak dogadaliście i ustaliliście to nie moja sprawa. Wyglądało podejrzanie, więc podpytałem :)
  11. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Mający na celu poznanie więcej szczegółów. W takim razie dobrze wiedzieć, że to było zaplanowane XD
  12. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Już wioski oddajecie? XD
  13. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Jak widać w Rebelsach niektórzy zakaz atakowania mają w dupie :D
  14. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Tak przeglądając to forum i jakiś czas temu bodajże na 178, to jakbym miał komuś dać radę na rozmowę z Black Snowem, to po prostu ignorować jego posty :D Wchodząc z nim w polemikę (o ile to tak można nazwać i się da) dajecie mu tylko karmę XD p.s. Do rzeczy, Maskotka Plemienia, co tak wszystkie...
  15. Misiekki

    Dzień Dobry Misiaki

    Co na to Buczki?
Do góry