Najnowsze treści autorstwa Misiek994

1. Dyskusja o sytuacji na św. 167

No wy tu pokazujecie swoją inteligencję ;)
  2. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Widzę że tylko dzięki mnie to forum ożywa☺️ nieloty wychodzą z cienia i wylewają pomyje na kaczuszki i na mnie.... Ale cóż, jakoś muszą się dowartościować. A na serwerze już widać pierwsze oznaki paniki
  3. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Witam drogie panie nieloty☺️
  4. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Nigdy w życiu nie byłem i nie będę nielotem ;) Jestem dumną kaczuszką ☺️
  5. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Nie, u mnie wszystko dobrze ;)
  6. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Teraz skomlą jak psy ;)
  7. Regulamin

Mówi to członek plemienia, które na początku świata miało połowę darm na świecie. Ale jak widać support gry ma w dupie przestrzeganie regulaminu... I się dziwią że gracze odchodzą
  8. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Wymagającym światem jest świat bez pp, jakie to wymagania jak w ciągu dnia stawiasz wioskę z pałacem i kareta... Loljak chcecie dołączyć to piszcie na plemsach do mnie ;)
  9. Dyskusja o sytuacji na św. 167

I z tego co wiem to od was piszą żeby dołączyć do kaczek Serio? Podaj kto to z nimi pogadam pingwinie przyduoasy błagają na kolanach o dołączenie.. a co najlepsze wysyłają nam co od was idzie.. także no sorry
  10. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Pingwiny teraz grają biednych i dobrych ;) a kto z nimi grał ten wie jaka to miernota, i jak wykorzystują sojuszników.
  11. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Jakby wam pit nie dał stanów naszych wojsk to byście nic nie zrobili
  12. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Próbujesz się tym dowartościować czy jak? A może stara obiecała że Cię w końcu z piwnicy wypuści? Co Ci po straszeniu że już nie pogram? Możesz być pewien że na kolejnych światach będę rozjeżdżał takich jak ty czy cały PinWin- plemię darmiarzy którzy bez darm skończyli by grę po miesiącu od...
  13. Regulamin

No to po grzyba nam taki support?
  14. Regulamin

Czy dopuszczalne jest stosowanie "darm" w plemionach?
Do góry