Najnowsze treści autorstwa miodolce

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ty numeru nie umiesz podać, ani wbić u siebie a PP będziesz dawał
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    No i wszystko w temacie z knurem się na priva rozmowilem , zjego suka co papuguje jego nick też, żadna cipa nie przekręci, żeby się powyjasniac , tyle w temacie obszczymurki
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dawaj na priva
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    I tu nie są groźby w internecie, obzarta tłuszczem suka numer dostała czekam na telefon śmieciarzu
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    A chcesz na ryj rykoszetem to też dostaniesz bo ma pederastów do piachu kasy mi nie szkoda
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ta pizda ma priva numer dostała więc czekam niech się odezwie cwel
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    I ja ci cwelu mogę gangsterów pokazał odezwij się na priva , dam ci fona ugadamy wszystkie szczegóły pierdolony Wieprzu
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jebaj się na ryj świnio
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    A jednak grasz, jaka szkoda że jednak nie okazał się złośliwy, ale może następnym razem jednak będzie.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    My jeżeli chodzi o granie z zasadami, co jest błędem, bo hdz zasad nie ma, a na nas sie je wymusza, no i mamy sporo składu co chce grać fair Play, co dla mnie jest głupotą, każde plemię powie że jesteśmy pod tym względem frajerami, więc pod względem grania chujni wygrywa hdz, pod względem grania...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    No narka, trzymaj się a piesek niech broni się sam, Ty potrzebujesz adwokata czy sam potrafisz? Tak jak ja adwokata nie potrzebuje Ty pewnie też nie a ta suczka z cieczką niech szczeka tam gdzie gra a nie wszędzie pełno tego wypota.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dziękuję, ale nie dobrze jebie mnie za to że się odezwał sprostować tego kundla Vn, do reszty z Was nic nie mam i wiem że wygracie
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ja kulturalnie wbiłem pogratulować wygranej, sprostować pieska co lata co świat i szczęka ma każdym możliwym forum, bo zmienił właściciela i musi się z tym pokazać, nie zmienia faktu że wciąż jest psem tylko Pan się zmienia. Narka adwokaci z takimi każdy proces wygrany:)))
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Kolejny adwokat? Piesek wielu panów ma jak widać
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Pod butem Dorka jak będziesz grzeczny to może coś tu ugrasz , bo na wakacyjnych samemu nie bardzo
Do góry