Najnowsze treści autorstwa Milamber84

  1. Classic- dyskusja przedstartowa

    Serwer się wysypał?
  2. Classic- dyskusja przedstartowa

    No własnie opisywałem sytuację w której te wdrożenie zmiany zarządzonej w ustawieniach 2 tygodnie temu nastąpi w czasie, gdy będzie szedł atak. Czy informacje o tych nowych godzinach bonusu będą widoczne już w trakcie potwierdzania wysłania ataku.
  3. Classic- dyskusja przedstartowa

    A co w sytuacji, gdy przeciwnik zmieni ustawienia godzin bonusu 2 tygodnie temu i zmiana będzie wprowadzona w trakcie, gdy moje wojska będą tam szły? W momencie wysyłania wojska będzie mnie ostrzegało przed godzinami jakie są w tej chwili, czy te, które będą w chwili dotarcia wojska?
  4. Wzor na czas budowy budynkow.

    No przecież o tych zaokrągleniach napisałem właśnie. Na jakiej podstawie uważasz, że nie wiem co to łączność mnożenia, czy przekształcanie mnożenia w potęgi? Sprawdziłem problem Sikora i tam musi być jeszcze jakiś współczynnik (koczownicza, albo jakiś bonus), bo mi wychodzi 32:58 (uwzględniając...
  5. Wzor na czas budowy budynkow.

    Mi wyszło prawidłowo. Po prostu wyliczanie czasu budowy kolejnego poziomu nie wynika z pomnożenia czasu bazowego przez kolejną potęgę współczynnika czasowego. Po obliczeniu jednego poziomu i zaokrągleniu go do pełnych sekund następny poziom wyliczamy przez pomnożenie aktualnego poziomu przez...
  6. mały software

    Witam. Czy możliwe byłoby zrobienie jakiegoś programu, który poszerzałby przeglądarkowe możliwości plemion?? coś na zasadzie Google Earth View i www.maps.google.com. Jedno drugiego nie dyskwalifikuje, jednak program daje szersze możliwości. Może on być np odpłatny, czy abonamentowy. A dawałby...
Do góry