Najnowsze treści autorstwa Lord Miksa

  1. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jakbym ja został wodze to poszlibyscie za mna?
  2. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Speed? zgadłem? czy to był rebus czy cos?
  3. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież w enkach nic sie nie dzieje, na forum cisza. (rada cenzuruje jak próbuje być smieszny) Discord to przez kilka dni nikogo nie było. Chodze po DC wygach (dopóki mnie nie wyrzucili), Love itd bo w eNkach to chyba same boty grają na tych kontach i tylko nazwy różne, żeby sie nie mylili, na...
  4. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ej z kim tak FO żywo dyskutuje ? bo ja nie widze
  5. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ej zawsze chcialem byc twoim kumplem
  6. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pa typ swoje plemię wyzywa zeby lajki dostac. A wy sie dziwicie ze plemiona gorsze rzeczy robia zeby blachę miec
  7. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    JA tu nie chce bronić nikogo kto dziś odszedł z D! ale nikt z tych osób darm nie łykał, brali sobie grzecznie barby i klepali domki.
  8. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nazwa Nowy Projekt jest zastrzeżona
  9. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No tyle to wiem. Dev to mi nawet bota wyklepie
  10. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A czy jest mozliwosc zakupienia takiej bazy czy tylko to maja wyjatkowe plemiona co sobie ogarnęły czlowieka z devops
  11. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Fabcio co ostatnio w formie z satyrą
  12. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    moje twory grały tylko na 3 światach. ( gdzie 1 do był śmiech na sali, byłem naiwny aż nad to jak jakiś random) jeden 148 gdzie przegrałem grając bez dyplomacji i przegrałem gdy świat był 30/70 (Amtaor skutecznie zwerbował 6 członowe AWW + jego sojusznik 3 członowy vs 2 człony moje) potem jak...
  13. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    OMG inni mają jakieś boty co analizują jak deffa ogarniac, a ja zawsze wszystko sam ogarniałem, używając głowy i doświadczenia. Najlepsze, że potrafiłem całe plemie do obrony przygotować na ez. Czy jest jakaś publiczna apka co takie rzeczy robi? Czy to dla wybrańców tylko co grają z jakimiś...
  14. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież to jest genialne, to jak zrobić olimpiadę dla ludzi z dopingu. Wtedy ludzkość zobaczy na co stać ludzkie ciało
  15. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Po prostu jest plemie Wariaty które jest beznadziejne i tak sobie śmieszkuje
Do góry