Najnowsze treści autorstwa Mietek Honorowski

  1. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Aż się boje... xD
  2. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Feedback został zebrany i co dalej? Jakieś informacje czy czekacie po prostu czekacie aż ludzie zapomną? :P
  3. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Poprawki sa co tydzień lub dwa, więc nikomu się nie będzie spieszyło xD
  4. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Zupełnie szczerze, to właśnie chodzi o to jak wygląda ta mapa. Sprawia ból przy patrzeniu i nie da się z niej korzystać przez więcej niż minutę. Miałbym totalnie wywalone czy jest wybór gdyby ta nowa była okej. Użyje siły wyobraźni. Wyobraze sobie dobrą mapę by zaakceptować, że innogames nie...
  5. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    I jeszcze jak się zrobi ciemny ekran to się da przeżyć...
  6. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Wiemy że tego nie wymyślił sam. Po prostu czy jest jakaś reakcja, rozmowy?
  7. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Może jakaś odpowiedź @kmic? Widać, że jesteś online co jakiś czas i widać, że społeczności nie podoba się ta zmiana. "Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu. " Czy podzieliliśmy się z Wami naszą opinią dość wyraźnie?
  8. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Nic dziwnego - oczy mamy takie same. Bez żadnych złośliwości do twórców (chociaż sami powinni to zauważyć, bo chyba jakieś testy były?) z tej mapy nie da się korzystać. O ile offy na akcje można wysłać dzięki planerowi ataków bez patrzenia na mapę, to inne rzeczy wymagają jednak mapy...
  9. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Patrząc na nową mapę momentami mam wrażenie jakby była odwrócona - szczególnie gdy patrze na największe wioski. Takie coś dajecie co roku na prima aprilis i da się to znieść, bo kapelusze można odesłać. Tutaj zmuszacie mnie żebym patrzył na to przez cały czas. Popatrzyłem chwilę i boli mnie...
  10. 13 urodziny gry - dzień 7! - quiz

    zacząć od nowa 5 razy na tym samym świecie. 2. 2012r 3. 135 kat
  11. 13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

    1. 26 2. 2004 3. 2009
Do góry