Najnowsze treści autorstwa Mickez

1. Mickez

Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Ja tego nie rozumiem, co jakiś czas pojawia się ten sam temat, że niby P! zrobiło nam jakąś krzywą akcję. Jedyną krzywą akcję to zrobiło właśnie Dreams i dlatego się od Was odwróciliśmy. Nie oceniam Pedalsów przez pryzmat innych światów bo nie wszystkie śledzę, ale za świat 121 nie mam im nic do...
  2. Mickez

Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

Ja widzę dwie opcje. Albo oni w swoich KPI mają ilość nowych kont na świecie i mają za to jakieś bonusy bo lepiej wyglądają przed Niemcem. Albo kmic ma wodogłowie.
  3. Mickez

bo nie mieliśmy wspólnego forum, a kontakt utrzymywaliśmy wyłącznie na najwyższym szczeblu w 4 osoby przez 90% trwania świata. (2 z Rohanu, 2 z Jutra)
  4. Mickez

Gdybyśmy szli na pewniaka to byśmy nie odwracali się od Dreams, ale chcielismy zagrać fair wobec siebie no i przegraliśmy z Playersami. Życie, byli lepsi. Wszystko odbyło się na równych zasadach, ale co taka mała rybka może o tym wiedzieć. Tobie pozostaje tylko napinanie się na forum ogólnym tak...
  5. Mickez

Dyskusja o sytuacji na świecie 162

6. Mickez

@Kins Kiedy staty z akcji
  7. Mickez

8. Mickez

Cynamonka poleciała bo mi się darmy skończyły. Odkąd support uderzył w wielodzietny model rodziny musimy stosować niekonwencjonalne zagrania. Screeny oczywiście są przerobione.
  9. Mickez

Mocne słowa jak na kogoś kto w pierwszej kolejności zgarnął wpierdziel od Fuzji i Rohanu na 121 xD https://pl.twstats.com/pl121/index.php?page=player&mode=conquers&id=7132218&type=&pn=1
  10. Mickez

ahhh, ale podziwiam Rohan za ich gre i zaangażowanie. Wszystkie ruchy przemyślane, widać że dowodzący mają głowę na karku. Szacunek z drugiej strony mapy i pozdrowienia. Sory zapomniałem się przelogować
  11. Mickez

12. Mickez

Lamusy z Rohanu- milczcie. W grze udowodnijcie co i jak. Na FO pokazujecie tylko kto ma krótszego. Źle to wygląda i stawia nas w złym świetle.
  13. Mickez

Światy 161 i 162 - dyskusja przedstartowa

dokładnie. W czasach gdy człowiek oczywiście bez bota jest w stanie dograć 10 ataków za pierwszym razem z dokładnością do 1 ms to świat bez MS jest jak najbardziej sprawiedliwy
  14. Mickez

@kmic czy będzie podobnie z zagęszczeniem barbami co na classicu żeby ciut większy był ten świat?
  15. Mickez

Bardzo fajne ustawienia. @kmic - prośba tylko o doprecyzowanie kwestii przenosin itemkiem z inwentarza, startowania obok przyjaciela i takie różne.