Najnowsze treści autorstwa Micha$o

1. Micha$o

Dyskusja o sytuacji na świecie 177

ooo jest i gwiazda co tam robercik kiedy reaktywacja SH Po 2 pytanie było coś tam o założyciela COSO i tak ja i sb poprzez fuzje stworzyliśmy projekt COSO nie wmawiaj sobie robercik, że przy tym byłeś mój słodziaczku <3
  2. Micha$o

a nie przypadkiem mistrzu wspłzałożycielem tego co połączyło się z nami czy cos ? xd ja nwm demencja to już ten wiek ale Coso jako Coso jest raczej moim projektem z sb tak mi się wydaje jako założyciele tego syfu xd
  3. Micha$o

szopen&michaso braterska krew kiedy start? Dyplomacja michaso rekrutacja szopen inne sprawy kreonomaxx ko semenus kd wielki assasyn
  4. Micha$o

siema jaki pakt z kim soja bierzemy
  5. Micha$o

ta ale tylko napisać, żebyście nie przypisywali mi obecnych sukcesów coso i tych sprzed miesiąca xddd już wole odpisywać na odklejki arola
  6. Micha$o

Dziwnym trafem w dniu akcji najwieksze rw zrobili wasi graczeb
  7. Micha$o

Ej no xd jak już niech się wypowie nowy dyplomata a nie mi to podpinacie od półtora miesiąca tu nie gram bo mi się nie chce xd nowy dyplomata to dragonius Wileczek nie ja się podpisałem z gsy mnie nawe tną rozmowach nie było xd
  8. Micha$o

Ciebie już koledzy z plemienia rozebrali :( Zazwyczaj jak idę się umyć to zdejmuje ubrania, tak mnie w polszy nauczono. Wąsika musze ogolić dziś albo jutro, chcesz pomóc? Miał pod nosem czarny wąs, co każda pizda trząsł. Tak zamroziliecie front z nami, że gracze się aż zamrozili? Jak to...
  9. Micha$o

Jak teraz będziemy was rozbierać jak tego dsrco to faktycznie można by powiedzieć, że pójdziemy w punkty
  10. Micha$o

Ale ze dziś jeszcze nikt mnie nie wyzywa ulala #podobamisiewaszaodppssxd #jaknasbijaitracimywsietonienassawina #jakmynijemyodbijamysieodmurualeakcjaudana #psstostanumyslu
  11. Micha$o

Odpisze ci na niego potem bo mi się nie chce spokojnie pamiętam o tym, skoro jestem niepełnoletni to chyba logiczne że mieszkam z rodzicami xd zazdrościsz, że ktoś mnie kocha? Chłop się zaczął wypowiadać na temat mojej nauki to wypowiedziałem się na temat jego pracy, jak się nie uczysz w szkole...
  12. Micha$o

Mówi Chłop, który pracuje fizycznie za śmieszne pieniądze xd O mnie się nie musisz martwić poradzę sobie misiu
  13. Micha$o

XD? Zajmij się lepiej wojna z knd bo plrmke kilka razy mniejsze od was was klepie misiaku
  14. Micha$o

Już Ci mówiłem, jak chcesz to możesz opuścić plemię. Nikt cie tu na siłę nie trzyma wtedy będziesz mógł sprawdzić ile osób zostanie że mną a ile z wami tylko ciekawi mnie co zrobicie bez naszego deffa z forntowcami pokroju ty. Szczycisz się statystykami a całe twoje RO jest nabite na naszym deffie
  15. Micha$o

Ale ja nie ukrywam tego że nie gram xd mówiłem że jak wyjadę to nie będę grał i nie gram Mk gra i ew odpisuje na pv i wysyłam stalki i off na akcje W Polsce od 15 roku życia można więc nie masz o co się bać
Do góry