Najnowsze treści autorstwa Micha$o

  1. Micha$o

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Myślę że to dobry plan, kiedy robimy zbiórkę. @japacz @RobertoMancini Idziecie z nami? @Varendial a kaczuski ? moze dołączymy do tego jescze @GilGalad chciałbym znowu z tobą moc zagrać @KATAR jak oddam ci wies na start to zagrasz z nami pls ?
  2. Micha$o

    Dyskusja świata 188

    Da się zrobić
  3. Micha$o

    Dyskusja świata 188

    Liptonek nie mieliśmy drugiego członu w 2 dniu świata xd Nie jest to obelga, ale ty to ubierasz w różne słowa zebrałem ludzi z którymi grałem w różnych ekipach, ale większość tych ludzi się nie znała ze sobą nie można tego nazwać ekipą tu się każdy poznawał, zgrywał i krok po proku doszliśmy do...
  4. Micha$o

    Dyskusja świata 188

    Jaką ekipą wziąłem tu 30-40 osób z 2-3-4 ekip różnych większość ekipy się ze sobą nie znała to wszystko składało się tutaj a nawet 1/4 obecnego składu to są osoby poznane tutaj jeszcze z innch ekip po znajomości. Liptonek spoko, ale zaraz zostaniesz sam nie widzisz tego? Sporo opuścili, ale...
  5. Micha$o

    Dyskusja świata 188

    a to nie tak, że SirUrlich czkekał ponad 24h zanim was zaatakuje i nawet sam wam to napisał? a de Talleyrand nawet kilka dni czekał? Reszta chłopaków jest u nas od niedawana i dołączyli jak już się sypaliście, dlatego nie dziwię im się, że atakują jakby plemię mnie olewało nie raz a wymagało ode...
  6. Micha$o

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    295 mówiłem, że COSO to marka <3
  7. Micha$o

    Dyskusja świata 188

    Świadomie Was poświęcono i zrobiono z Was tylko mięso armatnie. Resztę dokończcie sobie sami... Nie jest to wiadomość indywidualna tylko grupowa z tego względu, ponieważ nie wiem kto z Was jeszcze aktywnie gra a kto rzucił kontem. Natomiast jeśli ktoś chce poklikać w normalnej ekipie, która...
  8. Micha$o

    cześć

    cześć
  9. Micha$o

    Dyskusja świata 188

    Czas odetchnąć od światów z pp i na bez pp też grałem 156 i 166 chyba
  10. Micha$o

    Dyskusja świata 188

    Siema aresik co tam
  11. Micha$o

    Czyli nie jestem wyjątkowy

    Czyli nie jestem wyjątkowy
  12. Micha$o

    No to jak nie wbijesz to może darme dam w sumie

    No to jak nie wbijesz to może darme dam w sumie
  13. Micha$o

    Nie bo jeszcze kosę wbijesz i lipa będzie

    Nie bo jeszcze kosę wbijesz i lipa będzie
  14. Micha$o

    Nie bo do rozbiórki już poszłaś muj dzielny wojownik Boh się z tobą rozprawił

    Nie bo do rozbiórki już poszłaś muj dzielny wojownik Boh się z tobą rozprawił
  15. Micha$o

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    15 ne
Do góry